Canlı Sonuçlar « Bursa'da Meydan

17 Nisan 2021 - 04:28
reklam
AFC ŞAMPİYONLAR LİGİ
17:30
Al-Wahda Al-Wahda
- : -
Goa Goa
18:00
Al Quwa Al Jawiya Al Quwa Al Jawiya
- : -
Pakhtakor Pakhtakor
20:00
Al Rayyan Al Rayyan
- : -
Persepolis Persepolis
21:00
Traktor SC Traktor SC
- : -
Al-Sharjah Al-Sharjah
21:00
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Al-Wihdat Al-Wihdat
21:00
Al-Nassr Al-Nassr
- : -
Al Sadd Al Sadd
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
1860 Münih 1860 Münih
15:00
Magdeburg Magdeburg
- : -
FSV Zwickau FSV Zwickau
15:00
Viktoria Köln Viktoria Köln
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
15:00
SC Verl SC Verl
- : -
Uerdingen Uerdingen
15:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
- : -
Saarbrucken Saarbrucken
ERT
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
0 - 0
Duisburg Duisburg
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:00
St Pauli St Pauli
- : -
Würzburger Kickers Würzburger Kickers
ERT
Karlsruher Karlsruher
0 - 0
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
ERT
Nürnberg Nürnberg
0 - 0
Holstein Kiel Holstein Kiel
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Freiburg Freiburg
- : -
Schalke 04 Schalke 04
16:30
Union Berlin Union Berlin
- : -
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
16:30
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
- : -
Bayern Münih Bayern Münih
16:30
Augsburg Augsburg
- : -
Arminia Bielefeld Arminia Bielefeld
16:30
M'gladbach M'gladbach
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
19:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
FC Köln FC Köln
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
FK Pirmasens FK Pirmasens
15:00
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
- : -
Stuttgart II Stuttgart II
15:00
TSV Steinbach TSV Steinbach
- : -
Bayern Alzenau Bayern Alzenau
15:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
- : -
Hessen Kassel Hessen Kassel
15:00
Sonnenhof Grossaspach Sonnenhof Grossaspach
- : -
Schott Mainz Schott Mainz
15:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
- : -
TuS Rot-Weiss Koblenz TuS Rot-Weiss Koblenz
15:00
VfR Aalen VfR Aalen
- : -
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
15:00
FCA Walldorf FCA Walldorf
- : -
Elversberg Elversberg
15:00
SV Straelen SV Straelen
- : -
Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen
15:00
Bergisch Gladbach Bergisch Gladbach
- : -
SC Wiedenbrück SC Wiedenbrück
15:00
TSG Balingen TSG Balingen
- : -
Ulm Ulm
15:00
Rodinghausen Rodinghausen
- : -
Bonner SC Bonner SC
15:00
Preussen Münster Preussen Münster
- : -
Lippstadt Lippstadt
15:00
Fortuna Köln Fortuna Köln
- : -
Fortuna Düsseldorf II Fortuna Düsseldorf II
15:00
Borussia Mönchengladbach II Borussia Mönchengladbach II
- : -
Rot-Weiss Ahlen Rot-Weiss Ahlen
15:00
Alemannia Aachen Alemannia Aachen
- : -
Wegberg-Beeck Wegberg-Beeck
15:00
VfB Homberg VfB Homberg
- : -
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
15:00
Bahlinger SC Bahlinger SC
- : -
Eintracht Stadtallendorf Eintracht Stadtallendorf
15:00
Hoffenheim II Hoffenheim II
- : -
FC Giessen FC Giessen
16:30
Wuppertaler SV Wuppertaler SV
- : -
FC Köln II FC Köln II
AMERİKA MAJOR LİGİ
58'
Houston Dynamo Houston Dynamo
2 - 0
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
04:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
- : -
Minnesota United FC Minnesota United FC
21:00
Montreal Impact Montreal Impact
- : -
Toronto FC Toronto FC
22:00
Orlando City FC Orlando City FC
- : -
Atlanta United FC Atlanta United FC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
21:00
Brown de Adrogue Brown de Adrogue
- : -
Defensores De Belgrano Defensores De Belgrano
21:30
Barracas Central Barracas Central
- : -
Deportivo Moron Deportivo Moron
21:30
Instituto Instituto
- : -
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
22:30
Villa Dalmine Villa Dalmine
- : -
All Boys All Boys
23:00
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
- : -
Tristan Suárez Tristan Suárez
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
2 - 0
Huracan Huracan
DA
Central Cordoba (Sgo. Est.) Central Cordoba (Sgo. Est.)
0 - 1
River Plate River Plate
20:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
- : -
Patronato Patronato
22:15
Sarmiento Sarmiento
- : -
Lanus Lanus
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
17:00
Partizani Partizani
- : -
Kastrioti Kastrioti
17:00
Kukesi Kukesi
- : -
Tirana Tirana
AVUSTRALYA 1. LİGİ
10:05
Western United FC Western United FC
- : -
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
12:10
Melbourne City Melbourne City
- : -
Melbourne Victory Melbourne Victory
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
08:00
Canberra Olympic Canberra Olympic
- : -
Belconnen United Belconnen United
10:30
Monaro Panthers Monaro Panthers
- : -
Woden Valley Woden Valley
AVUSTRALYA NPL BATI
10:00
Inglewood United Inglewood United
- : -
Sorrento Sorrento
10:00
Gwelup Croatia Gwelup Croatia
- : -
Perth Glory II Perth Glory II
10:00
Cockburn City Cockburn City
- : -
Perth SC Perth SC
10:00
Bayswater City Bayswater City
- : -
Floreat Athena Floreat Athena
10:00
ECU Joondalup ECU Joondalup
- : -
Rockingham City Rockingham City
10:00
Armadale Armadale
- : -
Balcatta Balcatta
AVUSTRALYA NPL GÜNEY
07:00
Adelaide United II Adelaide United II
- : -
Croydon Kings Croydon Kings
08:30
Sturt Lions FC Sturt Lions FC
- : -
Campbelltown City Campbelltown City
08:30
Adelaide Raiders Adelaide Raiders
- : -
Adelaide Comets Adelaide Comets
10:30
Adelaide City Adelaide City
- : -
Adelaide Blue Eagles Adelaide Blue Eagles
11:30
Adelaide Olympic FC Adelaide Olympic FC
- : -
South Adelaide Panthers FC South Adelaide Panthers FC
AVUSTRALYA NPL KUZEY
07:30
Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds
- : -
Valentine FC Valentine FC
07:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
- : -
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
10:00
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
- : -
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
09:15
Logan Lightning Logan Lightning
- : -
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
11:00
Moreton Bay United Jets Moreton Bay United Jets
- : -
Eastern Suburbs Eastern Suburbs
11:30
Gold Coast United Gold Coast United
- : -
Queensland Lions Queensland Lions
12:30
Magpies Crusaders United Magpies Crusaders United
- : -
Peninsula Power Peninsula Power
AVUSTRALYA NPL YENİ GÜNEY GALLER
08:00
Northbridge Bulls Northbridge Bulls
- : -
Manly United Manly United
08:30
Sutherland Sharks Sutherland Sharks
- : -
Rockdale Ilinden Rockdale Ilinden
11:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
- : -
Sydney Olympic Sydney Olympic
12:00
Mt Druitt Town Rangers Mt Druitt Town Rangers
- : -
Sydney United Sydney United
AVUSTURYA 1. LİGİ
15:30
Amstetten Amstetten
- : -
FC Liefering FC Liefering
15:30
BW Linz BW Linz
- : -
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
15:30
FC Juniors OÖ FC Juniors OÖ
- : -
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
15:30
Austria Wien II Austria Wien II
- : -
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
ERT
FC Mauerwerk FC Mauerwerk
0 - 0
Mannsdorf-Grossenzersdorf Mannsdorf-Grossenzersdorf
ERT
St. Anna St. Anna
0 - 0
Union Gurten Union Gurten
ERT
Team Wiener Linien  Team Wiener Linien 
0 - 0
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
St Polten St Polten
- : -
Austria Wien Austria Wien
18:00
Admira WM Admira WM
- : -
Hartberg Hartberg
18:00
Ried Ried
- : -
Altach Altach
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
17:00
Keşla Keşla
- : -
Sabah Sabah
19:15
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
BAHREYN PREMİER LİGİ
20:00
East Riffa East Riffa
- : -
Al-Ahli Manama Al-Ahli Manama
22:30
Al Hidd Al Hidd
- : -
Al Muharraq Al Muharraq
BELARUS 1. LİGİ
14:00
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
- : -
Dinamo Brest Dinamo Brest
16:00
Neman Grodno Neman Grodno
- : -
FC Minsk FC Minsk
18:00
BATE BATE
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
20:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
BELÇİKA 1. LİGİ
19:30
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
- : -
Eupen Eupen
21:45
Antwerp Antwerp
- : -
Racing Genk Racing Genk
BELÇİKA 2. LİGİ
17:00
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
21:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Lommel SK Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
16:00
Mladost Doboj Kakanj Mladost Doboj Kakanj
- : -
Tuzla City Tuzla City
16:00
Krupa na Vrbasu Krupa na Vrbasu
- : -
Sloboda Tuzla Sloboda Tuzla
20:00
Sarajevo Sarajevo
- : -
Borac Borac
BREZİLYA BAİANO
22:00
UNIRB FC UNIRB FC
- : -
ECPP Vitoria Da Conquista ECPP Vitoria Da Conquista
BREZİLYA CARİOCA
21:15
Madureira Madureira
- : -
Macae Macae
22:00
Fluminense Fluminense
- : -
Botafogo FR Botafogo FR
BREZİLYA GAUCHO
MS
Caxias Caxias
0 - 0
Gremio Gremio
BREZİLYA PARAENSE
16:00
Tapajos Tapajos
- : -
Paysandu Paysandu
BREZİLYA PARAİBANO
22:00
Nacional-PB Nacional-PB
- : -
Perilima Perilima
ERT
Cajazeirense de Desportos Cajazeirense de Desportos
0 - 0
Sao Paulo Crystal Sao Paulo Crystal
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS
Ponte Preta Ponte Preta
3 - 0
Santos Santos
MS
Corinthians Corinthians
1 - 1
São Bento São Bento
27'
Palmeiras Palmeiras
0 - 0
Sao Paulo Sao Paulo
BREZİLYA PİAUİENSE
21:45
Flamengo PI Flamengo PI
- : -
AED Altos AED Altos
BREZİLYA SERGİPANO
21:30
America de Pedrinhas America de Pedrinhas
- : -
Maruinense Maruinense
BULGARİSTAN 1. LİGİ
17:45
Botev Plovdiv Botev Plovdiv
- : -
Slavia Sofya Slavia Sofya
20:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
Beroe Beroe
ÇEKYA 1. LİGİ
15:00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
- : -
Opava Opava
17:00
Karvina Karvina
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
17:00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc
- : -
Teplice Teplice
19:30
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Jablonec Jablonec
ÇEKYA 2. LİGİ
15:30
MFK Chrudim MFK Chrudim
- : -
SK Lisen SK Lisen
ÇEKYA 3. LİGİ
11:00
SK Benesov SK Benesov
- : -
Banik Sokolov Banik Sokolov
11:15
SK Rakovnik SK Rakovnik
- : -
Povltava FA Povltava FA
11:15
Sparta Prag B Sparta Prag B
- : -
Slavia Prag B Slavia Prag B
11:15
Loko Vltavin Loko Vltavin
- : -
Motorlet Prag Motorlet Prag
11:15
Zbuzany Zbuzany
- : -
Prepere Prepere
11:30
Viktoria Plzen B Viktoria Plzen B
- : -
Pisek Pisek
11:30
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
12:00
FK Admira Prag FK Admira Prag
- : -
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
12:00
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
- : -
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
13:30
Dukla Prag II Dukla Prag II
- : -
Teplice B Teplice B
15:00
Sokol Zapy Sokol Zapy
- : -
Jablonec B Jablonec B
15:00
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
- : -
Pribram B Pribram B
16:00
Sokol Zivanice Sokol Zivanice
- : -
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
DANİMARKA 1. LİGİ
14:15
HB Koge HB Koge
- : -
Silkeborg Silkeborg
15:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
Hvidovre Hvidovre
16:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Hobro Hobro
DANİMARKA 2. LİGİ
14:00
SfB-Oure SfB-Oure
- : -
Holstebro Holstebro
14:30
VSK Arhus VSK Arhus
- : -
FC Sydvest FC Sydvest
15:00
Hillerød Hillerød
- : -
Skovshoved Skovshoved
15:00
Tårnby Tårnby
- : -
FC Roskilde FC Roskilde
15:00
Næsby Næsby
- : -
B 93 B 93
15:00
Holbæk Holbæk
- : -
Frem Frem
15:00
Middelfart Middelfart
- : -
Dalum Dalum
15:00
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
- : -
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
16:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
KFUM Roskilde KFUM Roskilde
EKVADOR PRİMERA
68'
Mushuc Runa Mushuc Runa
2 - 1
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
23:00
Deportivo Macara Deportivo Macara
- : -
Orense Orense
ESTONYA 1. LİGİ
16:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
ESTONYA 2. LİGİ
13:00
FC Elva FC Elva
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
FC Nomme United FC Nomme United
- : -
Paide Linnameeskond U21 Paide Linnameeskond U21
19:00
Tartu JK Tammeka U21 Tartu JK Tammeka U21
- : -
Tallinna FCI Levadia U21 Tallinna FCI Levadia U21
FAS PREMİER LİGİ
MS
Hassania Agadir Hassania Agadir
1 - 2
Renaissance de Berkane Renaissance de Berkane
MS
Moghreb Tétouan Moghreb Tétouan
2 - 3
Raja Casablanca Raja Casablanca
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
17:00
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
- : -
Jippo Joensuu Jippo Joensuu
17:30
Klubi 04 Klubi 04
- : -
Rovaniemi Rovaniemi
19:00
VPS Vaasa VPS Vaasa
- : -
PK 35 PK 35
FRANSA LİGUE 1
14:00
Angers Angers
- : -
Rennes Rennes
18:00
Marsilya Marsilya
- : -
Lorient Lorient
FRANSA LİGUE 2
16:00
Clermont Clermont
- : -
Havre AC Havre AC
16:00
Troyes Troyes
- : -
Caen Caen
21:00
AC Ajaccio AC Ajaccio
- : -
Chamois Niortais Chamois Niortais
21:00
Valenciennes Valenciennes
- : -
Guingamp Guingamp
21:00
USL Dunkerque USL Dunkerque
- : -
Grenoble Grenoble
21:00
Auxerre Auxerre
- : -
Nancy Nancy
21:00
Toulouse Toulouse
- : -
Chateauroux Chateauroux
21:00
Sochaux Sochaux
- : -
Pau FC Pau FC
21:00
Chambly Chambly
- : -
Amiens SC Amiens SC
21:00
Rodez AF Rodez AF
- : -
Paris FC Paris FC
FRANSA ULUSAL LİGİ
20:00
FC Sete 34 FC Sete 34
- : -
Laval Laval
20:00
US Concarneau US Concarneau
- : -
Bastia-Borgo Bastia-Borgo
21:00
Boulogne Boulogne
- : -
Stade Briochin Stade Briochin
21:00
Red Star Red Star
- : -
SC Cholet SC Cholet
GALLER PREMİER LİGİ
19:15
The New Saints The New Saints
- : -
Penybont Penybont
19:15
Bala Town Bala Town
- : -
Caernarfon Town Caernarfon Town
19:15
Connahs Quay Connahs Quay
- : -
Barry Town Barry Town
19:15
Cefn Druids Cefn Druids
- : -
Cardiff Met University Cardiff Met University
19:15
Newtown Newtown
- : -
Haverfordwest Haverfordwest
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
21:00
Iztapa Iztapa
- : -
Sacachispas Sacachispas
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Uthongathi FC Uthongathi FC
- : -
Richards Bay Richards Bay
16:00
Free State Stars Free State Stars
- : -
JDR Stars JDR Stars
16:00
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
- : -
Bizana Pondo Chiefs Bizana Pondo Chiefs
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
Steenberg United Steenberg United
16:00
TS Sporting FC TS Sporting FC
- : -
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
GÜNEY AFRİKA NEDBANK KUPASI
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
Chippa United Chippa United
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
17:00
Ermis Aradippou Ermis Aradippou
- : -
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
19:30
Anorthosis Anorthosis
- : -
Omonia Omonia
GÜNEY KORE 2. LİGİ
07:30
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
- : -
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
10:00
Bucheon Bucheon
- : -
Ansan Greeners Ansan Greeners
12:30
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
- : -
Busan I'Park Busan I'Park
GÜNEY KORE 3. LİGİ
09:00
Gimpo Citizen Gimpo Citizen
- : -
Busan Kyotong Busan Kyotong
09:00
Gyeongju KHNP Gyeongju KHNP
- : -
Daejeon Korail Daejeon Korail
09:00
Ulsan Citizen Ulsan Citizen
- : -
Yangju Citizen Yangju Citizen
09:00
Mokpo City FC Mokpo City FC
- : -
Cheonan City Cheonan City
GÜNEY KORE K-LİGİ
08:00
Suwon FC Suwon FC
- : -
Gangwon Gangwon
10:30
FC Seoul FC Seoul
- : -
Daegu Daegu
10:30
Incheon United Incheon United
- : -
Jeju United Jeju United
13:00
Gwangju Gwangju
- : -
Pohang Steelers Pohang Steelers
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
13:00
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
FC Telavi FC Telavi
15:00
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
17:00
Dila Gori Dila Gori
- : -
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
20:05
Rijeka Rijeka
- : -
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
21:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
Almere City Almere City
HONDURAS 1. LİGİ
23:00
CD Real Sociedad CD Real Sociedad
- : -
CD Marathon CD Marathon
HONG KONG 1. LİG
10:00
Eastern Football Eastern Football
- : -
Lee Man FC Lee Man FC
İNGİLTERE 1. LİGİ
14:30
Bristol Rovers Bristol Rovers
- : -
Lincoln City Lincoln City
14:30
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
- : -
Portsmouth Portsmouth
14:30
Burton Albion Burton Albion
- : -
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
14:30
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
- : -
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
14:30
Wigan Athletic Wigan Athletic
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
14:30
Rochdale Rochdale
- : -
Accrington Stanley Accrington Stanley
14:30
Charlton Athletic Charlton Athletic
- : -
Ipswich Town Ipswich Town
14:30
Blackpool Blackpool
- : -
Sunderland Sunderland
14:30
Hull City Hull City
- : -
Fleetwood Town Fleetwood Town
19:30
Oxford United Oxford United
- : -
Gillingham Gillingham
19:30
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
- : -
Swindon Town Swindon Town
İNGİLTERE 2. LİGİ
14:30
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
- : -
Salford City Salford City
14:30
Newport County Newport County
- : -
Cambridge United Cambridge United
14:30
Leyton Orient Leyton Orient
- : -
Barrow Barrow
14:30
Stevenage Stevenage
- : -
Mansfield Town Mansfield Town
14:30
Morecambe Morecambe
- : -
Oldham Athletic Oldham Athletic
14:30
Forest Green Rovers Forest Green Rovers
- : -
Scunthorpe United Scunthorpe United
14:30
Exeter City Exeter City
- : -
Southend United Southend United
14:30
Carlisle United Carlisle United
- : -
Port Vale Port Vale
14:30
Harrogate Town Harrogate Town
- : -
Bradford City Bradford City
14:30
Grimsby Town Grimsby Town
- : -
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
19:30
Colchester United Colchester United
- : -
Walsall Walsall
İNGİLTERE FEDERASYON KUPASI
19:30
Chelsea Chelsea
- : -
Manchester City Manchester City
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
14:30
Newcastle United Newcastle United
- : -
West Ham United West Ham United
ERT
Southampton Southampton
0 - 0
Crystal Palace Crystal Palace
22:15
Wolverhampton Wolverhampton
- : -
Sheffield United Sheffield United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Swansea City Swansea City
- : -
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
14:30
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Bristol City Bristol City
14:30
Brentford Brentford
- : -
Millwall Millwall
14:30
Luton Town Luton Town
- : -
Watford Watford
14:30
Stoke City Stoke City
- : -
Preston North End Preston North End
14:30
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
14:30
Middlesbrough Middlesbrough
- : -
Queens Park Rangers Queens Park Rangers
22:00
Norwich City Norwich City
- : -
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
14:15
FC Halifax Town FC Halifax Town
- : -
King's Lynn Town King's Lynn Town
14:30
Woking Woking
- : -
Wrexham Wrexham
14:30
Chesterfield Chesterfield
- : -
Bromley Bromley
14:30
Wealdstone Wealdstone
- : -
Hartlepool United Hartlepool United
14:30
Barnet Barnet
- : -
Aldershot Town Aldershot Town
14:30
Stockport County Stockport County
- : -
Maidenhead United Maidenhead United
14:30
Notts County Notts County
- : -
Eastleigh Eastleigh
14:30
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
- : -
Solihull Moors Solihull Moors
14:30
Altrincham Altrincham
- : -
Sutton United Sutton United
14:30
Yeovil Town Yeovil Town
- : -
Boreham Wood Boreham Wood
İPT
Weymouth Weymouth
0 - 0
Dover Athletic Dover Athletic
İPT
Macclesfield Town Macclesfield Town
0 - 0
Torquay United Torquay United
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
İPT
Farsley Celtic Farsley Celtic
0 - 0
A.F.C. Fylde A.F.C. Fylde
İPT
Gateshead Gateshead
0 - 0
Leamington Leamington
İPT
Chester Chester
0 - 0
Gloucester City Gloucester City
İPT
Chorley Chorley
0 - 0
Bradford PA Bradford PA
İPT
Darlington Darlington
0 - 0
Curzon Ashton Curzon Ashton
İPT
Brackley Town Brackley Town
0 - 0
Guiseley Guiseley
İPT
Maidstone United Maidstone United
0 - 0
Slough Town Slough Town
İPT
Hungerford Town Hungerford Town
0 - 0
Braintree Town Braintree Town
İPT
Dorking Wanderers Dorking Wanderers
0 - 0
Dartford Dartford
İPT
Eastbourne Borough Eastbourne Borough
0 - 0
Dulwich Hamlet Dulwich Hamlet
İPT
Chippenham Town Chippenham Town
0 - 0
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
İPT
Boston United Boston United
0 - 0
Southport Southport
İPT
St.Albans City St.Albans City
0 - 0
Oxford City Oxford City
İPT
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
0 - 0
Hampton & Richmond Hampton & Richmond
İPT
Hemel Hempstead Town Hemel Hempstead Town
0 - 0
Bath City Bath City
İPT
Concord Rangers Concord Rangers
0 - 0
Ebbsfleet United Ebbsfleet United
İPT
Chelmsford Chelmsford
0 - 0
Welling United Welling United
İPT
Kettering Town Kettering Town
0 - 0
York City York City
İPT
Hereford Hereford
0 - 0
Spennymoor Town Spennymoor Town
İPT
Blyth Spartans Blyth Spartans
0 - 0
Kidderminster Harriers Kidderminster Harriers
İPT
Alfreton Town Alfreton Town
0 - 0
A.F.C. Telford United A.F.C. Telford United
İRLANDA PREMİER LİGİ
20:00
Dundalk Dundalk
- : -
St Patricks St Patricks
20:00
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
- : -
Longford Town Longford Town
20:00
Sligo Rovers Sligo Rovers
- : -
Finn Harps Finn Harps
İSKOÇYA 1. LİGİ
İPT
Peterhead Peterhead
0 - 0
East Fife East Fife
İPT
Partick Thistle Partick Thistle
0 - 0
Dumbarton Dumbarton
İPT
Clyde Clyde
0 - 0
Forfar Athletic Forfar Athletic
İPT
Airdrieonians Airdrieonians
0 - 0
Montrose Montrose
İPT
Falkirk Falkirk
0 - 0
Cove Rangers Cove Rangers
17:00
East Fife East Fife
- : -
Peterhead Peterhead
17:00
Cove Rangers Cove Rangers
- : -
Falkirk Falkirk
İSKOÇYA 2. LİGİ
17:00
Edinburgh City Edinburgh City
- : -
Queens Park Queens Park
17:00
Annan Athletic Annan Athletic
- : -
Brechin City Brechin City
İPT
Stirling Albion Stirling Albion
0 - 0
Cowdenbeath Cowdenbeath
İPT
Queens Park Queens Park
0 - 0
Stenhousemuir Stenhousemuir
İPT
Brechin City Brechin City
0 - 0
Edinburgh City Edinburgh City
İPT
Annan Athletic Annan Athletic
0 - 0
Stranraer Stranraer
İPT
Albion Rovers Albion Rovers
0 - 0
Elgin City Elgin City
17:00
Cowdenbeath Cowdenbeath
- : -
Stirling Albion Stirling Albion
17:00
Elgin City Elgin City
- : -
Albion Rovers Albion Rovers
İSKOÇYA KUPASI
13:45
Kilmarnock Kilmarnock
- : -
Montrose Montrose
19:30
St Johnstone St Johnstone
- : -
Clyde Clyde
19:30
Aberdeen Aberdeen
- : -
Livingston Livingston
İSKOÇYA ŞAMPİYONLUK LİGİ
17:00
Dunfermline Dunfermline
- : -
Queen of South Queen of South
17:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
- : -
Raith Rovers Raith Rovers
17:00
Arbroath Arbroath
- : -
Ayr United Ayr United
İSPANYA 2. LİG B
14:00
Las Palmas B Las Palmas B
- : -
El Ejido El Ejido
16:45
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
- : -
SD Logrones SD Logrones
17:00
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
Valladolid B Valladolid B
17:30
Amorebieta Amorebieta
- : -
Calahorra Calahorra
18:00
Coruxo F.C. Coruxo F.C.
- : -
Real Oviedo B Real Oviedo B
18:00
Racing Ferrol Racing Ferrol
- : -
Marino de Luanco Marino de Luanco
18:00
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Villanovense Villanovense
ERT
Llagostera Llagostera
0 - 0
CF La Nucia CF La Nucia
19:00
Leioa Leioa
- : -
Izarra Izarra
19:00
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
- : -
Talavera Talavera
19:30
Laredo Laredo
- : -
SD Tarazona SD Tarazona
20:00
Hospitalet Hospitalet
- : -
Atzeneta UE Atzeneta UE
İSPANYA KRAL KUPASI
22:30
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
- : -
Barcelona Barcelona
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Lugo Lugo
- : -
Alcorcón Alcorcón
17:00
Castellon Castellon
- : -
Mallorca Mallorca
19:15
Sporting Gijon Sporting Gijon
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
19:15
Las Palmas Las Palmas
- : -
Malaga Malaga
İSRAİL 1. LİGİ
18:00
Bnei Sakhnin Bnei Sakhnin
- : -
Hapoel Kfar Saba Hapoel Kfar Saba
18:00
Maccabi Netanya Maccabi Netanya
- : -
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
18:45
Maccabi Petah Tikva Maccabi Petah Tikva
- : -
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
20:30
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
- : -
Hapoel Ironi Kiryat Shmona Hapoel Ironi Kiryat Shmona
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Örebro Syrianska Örebro Syrianska
- : -
Hudiksvalls FF Hudiksvalls FF
14:00
IFK Malmö IFK Malmö
- : -
Lindome GIF Lindome GIF
14:00
Tvaakers IF Tvaakers IF
- : -
Qviding Qviding
14:00
Assyriska Turabdin IK Assyriska Turabdin IK
- : -
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
14:00
Gefle Gefle
- : -
Dalkurd FF Dalkurd FF
16:00
Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
- : -
Torns Torns
17:00
Linkoping Linkoping
- : -
Utsiktens BK Utsiktens BK
17:00
Skovde AIK Skovde AIK
- : -
Österlen FF Österlen FF
17:00
IFK Luleå IFK Luleå
- : -
Sandvikens IF Sandvikens IF
17:00
Lunds BK Lunds BK
- : -
Atvidaberg Atvidaberg
18:00
Brommapojkarna Brommapojkarna
- : -
Umea Umea
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Hammarby Hammarby
- : -
Mjallby Mjallby
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
- : -
Akropolis IF Akropolis IF
16:00
IK Brage IK Brage
- : -
Falkenberg Falkenberg
16:00
Gais Gais
- : -
Vasteras SK Vasteras SK
18:00
Vasalund Vasalund
- : -
Trelleborg Trelleborg
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:15
Grasshopper Grasshopper
- : -
Wil Wil
19:15
Kriens Kriens
- : -
Schaffhausen Schaffhausen
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:15
Sion Sion
- : -
Zurich Zurich
21:30
St. Gallen St. Gallen
- : -
Luzern Luzern
İTALYA SERİE A LİGİ
16:00
Sampdoria Sampdoria
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
16:00
Crotone Crotone
- : -
Udinese Udinese
19:00
Sassuolo Sassuolo
- : -
Fiorentina Fiorentina
21:45
Cagliari Cagliari
- : -
Parma Parma
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Pescara Pescara
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
15:00
Salernitana Salernitana
- : -
Venezia Venezia
15:00
Reggina Reggina
- : -
Reggiana Reggiana
15:00
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
- : -
Lecce Lecce
15:00
Monza Monza
- : -
Cremonese Cremonese
15:00
Pisa Pisa
- : -
Cosenza Cosenza
15:00
Empoli Empoli
- : -
Brescia Brescia
17:00
Cittadella Cittadella
- : -
Chievo Verona Chievo Verona
19:00
Pordenone Pordenone
- : -
Frosinone Frosinone
İTALYA SERİE C LİGİ
18:30
Ravenna Ravenna
- : -
Perugia Perugia
18:30
US Vibonese US Vibonese
- : -
Avellino Avellino
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
08:00
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
08:00
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
08:00
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
09:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
JAPONYA J-2 LİGİ
07:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
- : -
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
- : -
Machida Zelvia Machida Zelvia
08:00
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
- : -
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
08:00
Albirex Niigata Albirex Niigata
- : -
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
08:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
- : -
Ehime FC Ehime FC
08:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
- : -
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
08:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
- : -
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
08:00
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
- : -
Tochigi SC Tochigi SC
10:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
- : -
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
11:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
- : -
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
45'
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
0 - 0
Envigado Envigado
KOSTA RİKA 2. LİGİ - CLAUSURA
MS
AD Carmelita AD Carmelita
2 - 2
Municipal Liberia Municipal Liberia
23:00
Consultants Desamparados Consultants Desamparados
- : -
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
23:00
Barrio Mexico Barrio Mexico
- : -
AD Cofutpa AD Cofutpa
KUZEY İRLANDA 2. LİGİ
İPT
Ballinamallard United Ballinamallard United
0 - 0
H&W Welders H&W Welders
İPT
Institute Institute
0 - 0
Queens University Queens University
İPT
Knockbreda FC Knockbreda FC
0 - 0
Ards Ards
İPT
Newry City AFC Newry City AFC
0 - 0
Annagh United F.C. Annagh United F.C.
İPT
Ballyclare Comrades Ballyclare Comrades
0 - 0
Loughgall Loughgall
İPT
Dundela FC Dundela FC
0 - 0
Dergview Dergview
KUZEY İRLANDA PREMİER LİGİ
19:30
Portadown Portadown
- : -
Cliftonville Cliftonville
19:30
Linfield Linfield
- : -
Ballymena United Ballymena United
LETONYA VİRSLİGA
14:00
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
- : -
Rigas FS Rigas FS
15:00
Riga FC Riga FC
- : -
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
LİTVANYA A LYGA
13:00
Panevezys Panevezys
- : -
Nevezis Nevezis
15:00
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
- : -
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:45
Ujpest Ujpest
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
18:00
Kisvarda FC Kisvarda FC
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
20:30
Paksi FC Paksi FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
MALEZYA PREMİER LİGİ
17:00
Terengganu 2 Terengganu 2
- : -
Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II
17:00
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
- : -
Kelantan United Kelantan United
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:15
Sabah Sabah
- : -
UITM UITM
17:00
Perak Perak
- : -
Kedah Kedah
MALTA 1. LİGİ
İPT
Tarxien Rainbows Tarxien Rainbows
0 - 0
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
İPT
Birkirkara Birkirkara
0 - 0
Hibernians Hibernians
İPT
Zejtun Corinthians Zejtun Corinthians
0 - 0
Valletta Valletta
İPT
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
0 - 0
Floriana Floriana
MEKSİKA PREMİER LİGİ - CLAUSURA
DA
Necaxa Necaxa
0 - 0
Queretaro Queretaro
05:30
Mazatlan FC Mazatlan FC
- : -
Atlas Atlas
MISIR 1.LİGİ
22:30
Ghazl Al Mehalla Ghazl Al Mehalla
- : -
Pyramids FC Pyramids FC
NON LİG PREMİER
17:00
Warrington Town Warrington Town
- : -
Basford United Basford United
17:00
Matlock Town Matlock Town
- : -
Bamber Bridge Bamber Bridge
17:00
Mickleover Sports Mickleover Sports
- : -
South Shields South Shields
17:00
Grantham Town Grantham Town
- : -
Morpeth Town Morpeth Town
17:00
Whitby Whitby
- : -
Witton Albion Witton Albion
17:00
Scarborough Scarborough
- : -
Atherton Collieries Atherton Collieries
17:00
Lancaster City Lancaster City
- : -
Stalybridge Celtic Stalybridge Celtic
17:00
Ashton United Ashton United
- : -
Stafford Rangers Stafford Rangers
17:00
Nantwich Town Nantwich Town
- : -
United Of Manchester United Of Manchester
17:00
Radcliffe Borough Radcliffe Borough
- : -
Buxton Buxton
17:00
Hyde United Hyde United
- : -
Gainsborough Trinity Gainsborough Trinity
NORVEÇ 2. LİGİ
ERT
Kvik Halden Kvik Halden
0 - 0
Brattvag Brattvag
ERT
Eidsvold TF Eidsvold TF
0 - 0
Floro Floro
ERT
Kongsvinger Kongsvinger
0 - 0
Asker Asker
ERT
Fram Larvik Fram Larvik
0 - 0
Vard Haugesund Vard Haugesund
ERT
Egersunds Egersunds
0 - 0
Sotra Sotra
ERT
Oygarden FK Oygarden FK
0 - 0
Skeid Skeid
ERT
Kjelsas Kjelsas
0 - 0
FK Arendal FK Arendal
ERT
Moss Moss
0 - 0
Alta Alta
PARAGUAY 1. LİGİ - APERTURA
MS
Guairena FC Guairena FC
1 - 2
Olimpia Olimpia
52'
12 de Octubre 12 de Octubre
1 - 1
Club Guarani Club Guarani
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Gornik Leczna Gornik Leczna
- : -
Puszcza Niepolomice Puszcza Niepolomice
16:00
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
- : -
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
17:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
- : -
Widzew Lodz Widzew Lodz
21:00
BB Termalica Nieciecza BB Termalica Nieciecza
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
16:00
Garbarnia Krakow Garbarnia Krakow
- : -
Sokol Ostroda Sokol Ostroda
17:00
SKRA Czestochowa SKRA Czestochowa
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
17:00
Olimpia Elblag Olimpia Elblag
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
17:00
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
Bytovia Bytow Bytovia Bytow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
18:30
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
- : -
Lech Poznan Lech Poznan
21:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Feirense Feirense
- : -
Varzim Varzim
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
- : -
Santa Clara Santa Clara
17:30
Moreirense Moreirense
- : -
Tondela Tondela
20:00
Benfica Benfica
- : -
Gil Vicente Gil Vicente
20:00
Belenenses Belenenses
- : -
Maritimo Maritimo
22:30
Rio Ave Rio Ave
- : -
Braga Braga
ROMANYA LİGA 1
15:00
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
- : -
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
17:30
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
- : -
FC Voluntari FC Voluntari
20:30
CS U Craiova CS U Craiova
- : -
Sepsi OSK Sfantul Sepsi OSK Sfantul
RUSYA 1. LİGİ
12:00
Tom Tomsk Tom Tomsk
- : -
Veles Moskova Veles Moskova
13:00
Yenisey Krasnoyarsk Yenisey Krasnoyarsk
- : -
FK Orenburg FK Orenburg
14:00
Spartak Moskova II Spartak Moskova II
- : -
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
14:00
Irtysh Omsk Irtysh Omsk
- : -
Baltika Baltika
14:00
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
- : -
Fakel Fakel
15:00
Chertanovo Chertanovo
- : -
SKA-Khabarovsk SKA-Khabarovsk
15:00
Tekstilshchik Tekstilshchik
- : -
Shinnik Shinnik
16:00
Neftekhimik Neftekhimik
- : -
Akron Togliatti Akron Togliatti
16:00
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
FK Chayka FK Chayka
16:00
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
- : -
Krasnodar-2 Krasnodar-2
17:00
Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz
- : -
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
Khimki Khimki
16:30
Rotor Volgograd Rotor Volgograd
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
16:30
Lokomotiv Moskova Lokomotiv Moskova
- : -
Rostov Rostov
19:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Zenit Zenit
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
20:10
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
- : -
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
SİNGAPUR 1. LİGİ
15:30
Hougang United Hougang United
- : -
Garena Young Lions Garena Young Lions
15:30
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
- : -
Albirex Niigata Singapore FC Albirex Niigata Singapore FC
SLOVAKYA 2. LİGİ
12:00
Partizan Bardejov Partizan Bardejov
- : -
Slovan Bratislava II Slovan Bratislava II
17:30
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
- : -
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
17:30
FK Kosice FK Kosice
- : -
Dubnica Dubnica
17:30
Komarno Komarno
- : -
Slavoj Trebisov Slavoj Trebisov
17:30
Poprad Poprad
- : -
Zilina II Zilina II
17:30
Puchov Puchov
- : -
MFK Skalica MFK Skalica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:30
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
18:00
Dunajska Streda Dunajska Streda
- : -
Trencin Trencin
18:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
FK Pohronie FK Pohronie
18:00
SKF Sered SKF Sered
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
18:00
Nitra Nitra
- : -
Senica Senica
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Bravo Bravo
- : -
Domzale Domzale
18:15
Gorica Gorica
- : -
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
21:00
Koper Koper
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
SPOR TOTO 1. LİG
16:00
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
- : -
Tuzlaspor Tuzlaspor
19:00
Adana Demirspor Adana Demirspor
- : -
GZT Giresunspor GZT Giresunspor
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Yukatel Denizlispor Yukatel Denizlispor
- : -
BB Erzurumspor BB Erzurumspor
16:00
Trabzonspor Trabzonspor
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
16:00
Helenex Yeni Malatyaspor Helenex Yeni Malatyaspor
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
19:00
Göztepe Göztepe
- : -
Galatasaray Galatasaray
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
21:35
Al Fateh Al Fateh
- : -
Dhamk Dhamk
ERT
Al Shabab Al Shabab
0 - 0
Al Hilal Al Hilal
22:10
Al Wahda Al Wahda
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
18:00
U. San Felipe U. San Felipe
- : -
Puerto Montt Puerto Montt
19:00
Lautaro de Buin Lautaro de Buin
- : -
Deportes Iquique Deportes Iquique
19:00
Barnechea Barnechea
- : -
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Huachipato Huachipato
5 - 3
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
DA
Universidad Catolica Universidad Catolica
2 - 0
Curico Unido Curico Unido
TUNUS 2. LİGİ
17:00
CO Medenine CO Medenine
- : -
CS Hammam-Lif CS Hammam-Lif
17:00
El Gawafel Gafsa El Gawafel Gafsa
- : -
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Minai Minai
- : -
Desna Desna
17:00
Vorskla Vorskla
- : -
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
19:30
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
ÜRDÜN 1. LİGİ
22:30
Al Salt Al Salt
- : -
Al-Jazeera Al-Jazeera
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
Estudiantes Merida Estudiantes Merida
4 - 0
Trujillanos FC Trujillanos FC
23:00
Caracas Caracas
- : -
UCV UCV
VİETNAM 1. LİGİ
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
- : -
Hong Linh Ha Tinh Hong Linh Ha Tinh
13:00
Bình Dinh F.C. Bình Dinh F.C.
- : -
FLC Thanh Hoa FLC Thanh Hoa
15:15
Sai Gon FC Sai Gon FC
- : -
Hai Phong Hai Phong
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
15:00
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Atromitos Atromitos
17:15
Panetolikos Panetolikos
- : -
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
19:30
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
Pas Giannina Pas Giannina
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
14:45
Levadiakos Levadiakos
- : -
Ionikos Ionikos
14:45
Diagoras Diagoras
- : -
Trikala Trikala
14:45
OF Ierapetra OF Ierapetra
- : -
Xanthi Xanthi
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 33 37 71
2 Fenerbahçe 33 26 66
3 Galatasaray 32 31 62
4 Trabzonspor 33 9 58
5 Alanyaspor 33 16 52
6 Gaziantep FK 32 10 50
7 Sivasspor 33 7 50
8 Hatayspor 32 13 49
9 Fatih Karagümrük 33 9 49
10 Göztepe 33 5 46
11 Antalyaspor 34 -10 42
12 Konyaspor 33 -1 41
13 Çaykur Rizespor 33 -12 39
14 MKE Ankaragücü 33 -12 37
15 Kasımpaşa 33 -13 36
16 Yeni Malatyaspor 32 -6 34
17 Kayserispor 33 -17 34
18 Başakşehir FK 32 -16 33
19 Gençlerbirliği 33 -26 31
20 BB Erzurumspor 33 -24 28
21 Denizlispor 32 -26 26
# TAKIMLAR O AV P
1 Giresunspor 30 28 63
2 Adana Demirspor 30 25 58
3 Samsunspor 30 19 58
4 Altay 30 24 54
5 İstanbulspor 30 21 54
6 Altınordu 30 7 52
7 Ankara Keçiörengücü 30 15 49
8 Ümraniyespor 30 1 44
9 Tuzlaspor 30 -3 44
10 Bursaspor 30 2 43
11 Bandırmaspor 30 -1 39
12 Boluspor 30 -5 35
13 Adanaspor 30 -3 34
14 Balıkesirspor 30 -12 32
15 Menemenspor 30 -15 31
16 Akhisarspor 30 -22 25
17 Ankaraspor 30 -24 23
18 Eskişehirspor 30 -57 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 33 56 79
2 Samsunspor 28 53 73
3 Hekimoğlu Trabzon 32 41 64
4 Kocaelispor 32 20 59
5 24Erzincanspor 32 18 56
6 Ankara Demirspor 32 17 56
7 Sarıyer 33 15 56
8 Tarsus İdman Yurdu 28 6 43
9 Uşak Spor 32 13 51
10 Afjet Afyonspor 32 7 51
11 Pendikspor 28 1 40
12 Amed Sportif 33 3 51
13 Çorum FK 32 24 49
14 Zonguldak Kömürspor 32 -15 32
15 Kahramanmaraşspor 32 -20 31
16 1922 Konyaspor 28 -7 33
17 İnegölspor 32 -14 29
18 Kırklarelispor 28 -16 33
19 Niğde Anadolu FK 32 -20 29
20 Mamak FK 28 -4 31
21 Şanlıurfaspor 32 -30 28
22 Ergene Velimeşe 32 -25 27
23 Gümüşhanespor 32 -30 27
24 Sancaktepe FK 33 -36 26
25 Hacettepe Spor 32 -24 24
# TAKIMLAR O AV P
1 Bandırmaspor 28 32 60
2 Eyüpspor 34 51 82
3 Ankara Demirspor 28 25 57
4 Sakaryaspor 34 28 63
5 Kırşehir Belediyespor 34 20 62
6 Kırklarelispor 34 23 60
7 Tuzlaspor 28 20 53
8 Van Spor 34 22 60
9 Bodrumspor 34 28 58
10 Etimesgut Belediyespor 34 27 58
11 Turgutluspor 34 -7 52
12 Uşak Spor 28 9 44
13 Kahramanmaraşspor 28 -2 41
14 Karacabey Belediyespor 34 9 48
15 Ergene Velimeşe 28 9 37
16 Tarsus İdman Yurdu 34 6 48
17 Serik Belediyespor 34 1 48
18 Pendikspor 34 6 44
19 Pazarspor 34 -2 44
20 Bayburt Özel İdare Spor 34 -11 41
21 Sivas Belediyespor 34 6 40
22 1922 Konyaspor 34 -2 38
23 Niğde Anadolu FK 28 -24 17
24 Kastamonuspor 34 -17 36
25 Elazığspor 34 -30 29
26 Mamak FK 34 -73 24
27 Kardemir Karabükspor 34 -85 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Atletico Madrid 30 32 67
2 Real Madrid 30 29 66
3 Barcelona 30 43 65
4 Sevilla 30 20 61
5 Real Sociedad 30 16 47
6 Real Betis 30 -3 47
7 Villarreal 30 10 46
8 Granada 30 -14 39
9 Levante 30 -2 38
10 Celta Vigo 30 -7 37
11 Athletic Bilbao 30 6 37
12 Cadiz 30 -18 35
13 Valencia 30 -5 34
14 Osasuna 30 -11 34
15 Getafe 30 -12 30
16 Huesca 30 -14 27
17 Valladolid 30 -14 27
18 Elche 30 -19 26
19 Deportivo Alaves 30 -23 24
20 Eibar 30 -14 23
# TAKIMLAR O AV P
1 Bayern München 28 44 65
2 RB Leipzig 28 29 60
3 Wolfsburg 28 23 54
4 Eintracht Frankfurt 28 19 53
5 Borussia Dortmund 28 17 46
6 Bayer Leverkusen 28 13 44
7 Union Berlin 28 8 40
8 Mönchengladbach 28 5 40
9 Stuttgart 28 6 39
10 Freiburg 28 -2 37
11 Augsburg 28 -13 32
12 Hoffenheim 28 -6 31
13 Werder Bremen 28 -11 30
14 Mainz 05 28 -18 28
15 Hertha Berlin 28 -14 26
16 Arminia Bielefeld 28 -24 26
17 Köln 28 -23 23
18 Schalke 04 28 -53 13
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 32 44 74
2 Manchester United 31 27 63
3 Leicester City 31 18 56
4 West Ham United 31 12 55
5 Chelsea 31 19 54
6 Liverpool 31 16 52
7 Tottenham 31 17 49
8 Everton 30 3 48
9 Arsenal 31 8 45
10 Leeds United 31 0 45
11 Aston Villa 30 10 44
12 Wolverhampton 31 -10 38
13 Crystal Palace 31 -19 38
14 Southampton 31 -17 36
15 Brighton & Hove Albion 31 -5 33
16 Burnley 31 -17 33
17 Newcastle United 31 -19 32
18 Fulham 32 -18 26
19 West Bromwich 31 -31 24
20 Sheffield United 31 -38 14
# TAKIMLAR O AV P
1 Inter 30 42 74
2 Milan 30 22 63
3 Juventus 30 34 62
4 Atalanta 30 33 61
5 Napoli 30 31 59
6 Lazio 29 8 55
7 Roma 30 10 54
8 Sassuolo 30 1 43
9 Hellas Verona 30 3 41
10 Sampdoria 30 -6 36
11 Bologna 30 -7 34
12 Udinese 30 -8 33
13 Genoa 30 -12 32
14 Spezia 30 -15 32
15 Fiorentina 30 -11 30
16 Benevento 30 -25 30
17 Torino 29 -10 27
18 Cagliari 30 -20 22
19 Parma 30 -30 20
20 Crotone 30 -40 15
reklam