Akrep burcu « Bursa'da Meydan

20 Ağustos 2022 - 05:33

Akrep burcu

Akrep 22 ekim- 22 kasım yönetici gezegeni Plüton. Cazibeli, güçlü, sırdaş, unutmaz, sex sembolü. Mitolojide ve astrolojide akrep, şiddetli, tehlikeli cehennemi bir varlıktır.

Burçların içinde hem en tehlikeli hem en iyi olabilen bir burçtur.

Duygu

Akrep burcu
Son Güncelleme :

01 Ağustos 2015 - 10:43

45 views
reklam

Akrep 22 ekim- 22 kasım yönetici gezegeni Plüton. Cazibeli, güçlü, sırdaş, unutmaz, sex sembolü. Mitolojide ve astrolojide akrep, şiddetli, tehlikeli cehennemi bir varlıktır.

Burçların içinde hem en tehlikeli hem en iyi olabilen bir burçtur.

Duygularını kaybetmiş bir akrep öldürücü güce sahiptir, hırsından gözü dönerse tabiri caizse kendi kendini sokar, yokeder. Duyguları incinirse vay halinize, yengecin intikamı akrebin intikamının yanında ödül gibi kalır.

Hep olumsuzlukları yazmamız moralinizi bozmasın, cömert, sevimli, sadık , soğukkanlı, gerçek dosttur akrep. İhanet etmediğiniz sürece. Hissiyatı çok kuvvetlidir. Akrep kötü değildir. Plütonun etkisi onu mahveder. Plütonun gördüğü tek burçtur, yıkıcı yakıcı, negatif bütün etkisini alır.

Hayatlarında bir kaç kez yok olup küllerinden tekrar doğar akrep insanı. Her zaman aşırılıklara meyillidir, akrebi tutmak imkansızdır dostluğu da aşırı düşmanlığı da ortası yoktur.

Akrep kuşkunun adıdır. Asla inanmaz, gözüyle gördüklerinden bile kuşku duyar, uzlaşmaz. Yalanı hisseder, duygularını gözlerinden fışkırtır, nefret, sevgi, tutku, egoistlik hepsinin çoğu olacaktır. Kibirli acımasız akrepler, gizliliğe önem verir pluton burda da etkisini gösterir severken bile ayrılabilirler.

Negatif su grubudur. Karizmatik akreplerimiz burçlar içinde tutkusu en fazla olandır.

Yengeç ve balık gibi duygusal havalarda uçmaz her daim ayakları yere basar. Renkleri kırmızı siyahtır. Sabit mi sabit fikirlidirler.

Akrep insanının ne düşündüğünü asla kestiremezsiniz. Onunla hep dost kalmalısınız, düşmanlığı size çok zarar verir.
Akrep kadını sahip olamadığı herşeyi kıskanır, tehlikelidir isteklerine ulaşmak onun hayat amacıdır. Bunun yanında dürüsttür, dosttur, intikamı acı olur, akrep kadınıyla olan beyler dikkat diyorum. Garip bir şekilde hep kuşkuludur, duygusal fakat bir anda düşmanınız olabilirler.
Akrep erkeği bakışları etkili, caziptir, arzuları fazladır. Çocuklarına düşkün bir babadır. Eşini, flörtünü aşırı sahiplenir. Kıskanır belli etmez. Kadınlar dikkat akrebin gözleri sırtındadır 360 derece döner asla yanlış yapmayın derim ben. Eşinin her dediğini yapmaya çalışır.
Tarotların tavsiyesi; sexi, gizemli, ürkütücü akreplerimizin kartı, ölüm kartıdır. Karttaki iskelet şövalye fiziksel yok olmayı, beyaz bayrak ta yeniden doğuşu simgeler. Kart adından korkulduğu gibi değildir, ölüm sonsuzluktur yeni bir hayata başlangıç. Acı ve zorunlu bitişin ardından gelen yenilik demektir. Acılar zamanla geçecektir, zaman ilacıdır.
Makus talihinizi yıkın, hırslarınızı bir dizginleyin, sizler bunların esiri olursanız, o duygulu eşsiz akrebin yerini bir yok edici alabilir. Burcunuzun özelliklerini bilin ki; dürtülerinizi frenleyin nerde durmanız gerektiğinizi bilmelisiniz, suskunluğunuzu bozun içinizi dökün, cebiniz de de akrep olmasın paylaşmayı bilmelisiniz. Objektif olun. Plütonun negatif etkilerini böylelikle bertaraf edebilirsiniz….

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam

BENZER HABERLER

reklam