Fesat cephesi çatlasa da Yılmaz çıtayı yükseltti.. « Bursa'da Meydan

17 Eylül 2021 - 09:08

Fesat cephesi çatlasa da Yılmaz çıtayı yükseltti..

Fesat cephesi çatlasa da Yılmaz çıtayı yükseltti..
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2021 - 7:08

1.334 views
reklam

Osmanlıya Başkentlik yapmış bu kadim şehri diğer Anadolu illerinden ayıran en önemli özelliği “Siyaset adı altında karalama kampanyasının parçası” haline gelen üç beş tane siyaset deccalının sözüne itibar etmez.

Bu özellik Bursa’ya has bir özelliktir.

Miadını doldurmuş onca felaket tipten sonra Yıldırım’da yaşayan insanlar gerçeklerin daha net görülmesine katkı sağlıyor.İyi niyetli bir çalışmanın mükafatımıdır nedir Başkan Oktay Yılmaz gittiği her mahallede sevgiyle karşılanıyor.

Bakın Bursa’nın Yıldırım İlçesine her tarafta sağduyu egemen olmaya başladı. Başkan Oktay Yılmaz çıtayı iyiden iyiye yükseltti. Başkanı makamında bulamazsanız ya esnaf ziyaretinde dir,ya da çalışmaları yerinde takip ediyor.

Burada önemli olan Pandemi süresinde Yıldırımlılara yapılan sosyal yardımlardan sonra bugün İlçenin 69 mahallesinin tamamını ziyaret ederek insanların derdiyle dertlenmesi.Onu bir süre önce selden etkilenen Değirmenönü mahallesinde ayaklarına çizmeyi çekmiş çalışmaları yerinde takip ederken gördük.

Muharrem ayı dolayısıyla şimdi de aşure etkinlerinde katılarak buradayım diyor Başkan Oktay Yılmaz…

Yıldırım gibi bir İlçede başına çöreklendikleri siyaset kurumunda yapmaya çalıştıkları siyaseti ağızlarına yüzlerine bulaştıranlar hastalıklı bir dal gibi budandı.

Vatandaş lafa değil icraata bakıyor icraata..

Samimiyete bakıyor..

Partilerde hasbelkader oturdukları koltuklardan aldıkları güçle halkı kandırmaya çalışanlar hakkı da kandırabileceklerini zannettiler.Sonuç onlar için kocaman bir hayal kırıklığı..

Hayatın tesadüflere açık yanını kapatan iradenin de desteği ile samimiyet ve ihlasla hareket eden Başkan Oktay Yılmaz, aslında günlük ziyaretleriyle Yıldırım’ın ruhuna hitab etmektedir.

Tesadüfler diyoruz, çünkü içinde yaşadığımız yoz zamanların tek izahı bu kelimede saklıdır.

Yıldırım’ın karanlık yüzünü kendi karanlık yüzlerine örten mahir insanlar Yıldırım’ın  nereden gelip nereye gittiğinin hesabını hiç yapmadılar; yapamadılar.

Çünkü, Yıldırım’ın evrende yitip kaybolması çok da umurlarında değildi.Törenlerle kaçak inşaatlara tapu törenleri düzenledi Yıldırım’da

Ama şimdi durum değişti.

Gizli saklı hiçbir şey yok..

Bir zamanların kaçak inşaat cenneti Yıldırım kentsel dönüşümlerle yeniden kuruluyor…

Başkan Oktay Yılmaz,kolları sıvamış.

Ciddi projeler bir bir hayata geçiriliyor..Şu ana kadar 250-300 bin m2 kare yeşil alan kazandırılmış Yıldırım’a..Devamı geliyor

İlçenin bazı mahallelerinde yaşanan Doğalgaz sıkıntısı ortadan kalkıyor.Önümüzdeki hafta ilk kazma vurulacak.Yıldırımda yaşayanlar bunu da bizden duymuş olsun.

Her ne kadar birileri çalışmaları asık suratlarıyla hasetten ve çekememezlik içinde izlemeye devam etse de, Başkan sürpriz bir projeyi daha gündeme aldı.

Engelsiz yaşam merkezi…

Yapılan ya da yapılması planlanan her projede Oktay Yılmaz’ın sinerjisinin içtenlik ölçülerinde olduğunu söylerken,belirtmek istediğim, gücünü baronlardan değil halktan alanların başarılarını ima etmektir.

Burada benim esas söylemek istediğim,700 bin nüfuslu İlçenin patron koltuğuna oturan Başkan Oktay Yılmaz,bu mübarek ayda Aşure sofralarında yerini almış.

İnsanlarla iç içe..Hiçbir zaman koltuktan güç alarak yürüyüşü değişenlerden olmadı.

Birileri her ne kadar, parasını vermedikleri çorbanın dökülmesine üzülse de..

Başkan Oktay Yılmaz projelerini tamamladıkca..Daha önce ifade ettiğim gibi..

Bursa kazanıyor..

Yıldırım kazanıyor..

 

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam