MERKÜR YENGEÇ GEÇİŞİ ve ETKİLERİ « Bursa'da Meydan

25 Temmuz 2021 - 18:52

MERKÜR YENGEÇ GEÇİŞİ ve ETKİLERİ

MERKÜR YENGEÇ GEÇİŞİ ve ETKİLERİ
Son Güncelleme :

13 Temmuz 2021 - 7:34

63 views
reklam

Tanrıların habercisi Hermes ile özdeşleştirilen Merkür, bugün Yengeç burcuna geçiyor ve 28 Temmuz’a kadar da Yengeç burcunda seyredecek.

Merkür Yengeç burcundayken, düşünme ve ifade tarzı pek de analitik olmaz. Sezgiselliğin ve alınganlığın arttığı, aile ve yuvayı korumayla ilgili olarak zihnin bolca meşgul olduğu Merkür Yengeç dönemi boyunca insanların çok mantıklı davranışlarda bulunmasını beklemeyin. Duygusallık ağır basacaktır.

11-18 Temmuz arasında; ruhsal konular ve inançlar konu edilerek yapılan konuşmalar, sosyal medya paylaşımları ve politik söylemlerde artış olması muhtemel. Hatta abartılacaktır bu konularda yapılan iletişim faaliyetleri.

11-18 Temmuz arasında; aile içi konular ve çocuklarla ilgili konularda adaletin sağlanmasını gerektiren durumlardan dolayı, hukukçuları sosyal medya ve basında boy gösterirken bulabiliriz. Aileleri ilgilendiren davalar sık sık gündem olacak diye düşünüyorum bu dönemde.

18-28 Temmuz arası; sanatsal faaliyetlerde bulunmak (özellikle müzik ve tiyatro) ve ruhsal konularla ilgili eğitimlere başlamak için olumlu etkilere sahip. Spiritüel konularla uğraşan kişilerin sezgilerinde bir artış olabilir ayrıca.

18-23 Temmuz arasında; 11-18 Temmuz arasında artan adalet beklentisini karşılayıcı çözüm yolları üretilebilir hukuksal anlamda.

18-23 Temmuz arası; gıda ve yemek sektörü (gıda toptancılığı, restoran işletmeciliği), anne ve çocuk ile ilgili konular (anaokulu işletmeciliği, giyim ürünleri satışı vb) gibi işlerle uğraşanlar açısından olumlu anlamda değerlendirilebilir. Bu sektörlerde çalışanlar; finansal sorunları konusunda sezgilerinin onları yönlendirdiği anlık çözümleri göz ardı etmesinler 😉

18-28 Temmuz arasında; mafyatik konularla ilgili ortaya çıkan gündemlerin derinlemesine araştırılmasıyla beraber, bu konularla ilgili saklı kalmış bazı gerçekler de ortaya çıkabilir.

Kısa etkili Merkür Yengeç geçişi; Yengeç burcunun ruhsal ve anaç doğasına uygun gündemleri ortaya çıkararak, nihayetinde olumlu sonuçlanması muhtemel bir dönem olabilir…

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam