Toprak elementinin sakini boğalarımız « Bursa'da Meydan

20 Ağustos 2022 - 05:14

Toprak elementinin sakini boğalarımız

Toprak elementi insanlarının tek derdi vardır güven. kendileri güvenilir insanlar olduğu için karşılarında ki insanlarda tek aradıkları özellik güven ve dürüstlüktür.

BOĞA BURCU

İlk olarak boğa 20 nisan-20 mayıs. Burcun özellikleri, dakik, sadık, sa

Toprak elementinin sakini boğalarımız
Son Güncelleme :

06 Ağustos 2015 - 14:13

30 views
reklam

Toprak elementi insanlarının tek derdi vardır güven. kendileri güvenilir insanlar olduğu için karşılarında ki insanlarda tek aradıkları özellik güven ve dürüstlüktür.

BOĞA BURCU

İlk olarak boğa 20 nisan-20 mayıs. Burcun özellikleri, dakik, sadık, sabırlı, dengeli, hırslı, para sever, eski eşyaları nostaljiyi sever, sindire sindire düşünür, uzun vade plan yaparlar, ağırkanlı, ağırbaşlıdırlar.

Boğalarımızın sessiz ağır abla ve abi görüntüsü vardır, az konuşur sabit fikirleri inatçılığı otoriter tavrı sıkıcıdır. Evet olumsuzluklarına gelince, tembel boğalar evlat olsa çekilmez üstüne üstlük kırılgan alıngandırlar. Bir işi sonlandırmakta başarılıdırlar kararlıdırlar fakat o iş illaki de kendi istedikleri yönde olacaktır asla sizin fikrinize uymazlar inatçı yönü öyle ağır basar ki, beyaza siyah dediyse o siyahtır.

Boğaların hırsı meşhurdur ona buna durma hırs yaparlar ağır düşünüp karar verdikleri için bu hırs onları yer bitirir. Boğa kadını eşine sadık, çocuklarına düşkün olur çocuklarına söz geçirmekte zorlanabilir işte bu noktada boğa erkeği devreye girer çok otoriter yapısı çocuklarıyla ve diğer insanlarla sorun yaşamalarına sebep olabilir.

Boğa erkeği sert disiplinlidir, sert görüntüsünün ardında hassas yumuşak duygulu romantik bir kalp taşır inadına yenik düşerse bu yönünü asla göremezsiniz sevse de söylemez sevdiğini. Cömerttir karşı cins tarafından beğenilen erkektir. Çabuk sinirlenmezler fakat senede bir iki defa çok üstüne gidilirse öyle bir patlama yaşar ki,bence etrafından toz olmanızda fayda var. Önüne kim çıkarsa katar gider. O bakımdan boğayım diyen bir arkadaşım varsa ben şahsen fazla üstüne gidip şansımı zorlamam. Acil düşünemeyen boğaları bir konuyu ya uzun uzun ya da defalarca anlatmanız gerekir, orijinal, marjinal tipler çıkmaz içlerinden. Sıkıcı olan bir boğaya katlanmanız gerekirse kulaklıktan müzik dinleyerek vakit geçirebilirsiniz bazen sus pus saatlerce oturanları olduğu gibi çok neşeli konuşkan olanları da olabilir.

Eski eşya toplarlar nostaljiktirler. Sizin beyninizi yorabilirler, severler belli etmezler, siz ilgisizseniz zaten yandınız, hayatı burnunuzdan getirebilir boğa erkeği ve kadını. Tek sevdikleri para, cinsellik, aşk diyemiyorum aşık bir boğaya rastlamadım henüz. Mantık her zaman öndedir boğalar için. Para ister, en güzel sevgiliyi ister, mevki ister, ister de ister. Çoğunlukla istediklerine sahip olurlar. İntikam seven boğalarımız, geç evlenir ya da müzmin bekar olarak kalabilirler.

Genelde yıldızları yüksektir, aileden zenginlik bahşedilmişter kendilerine, biraz hazıra konarlar böyle de bir şansları vardır. Tarotun boğalara tavsiyesi; tarot kartı imparator olan boğa burcu insanları geç evlenir demiştik. Evlense de ilişki sürdürse de bu kart sağlam ilişkinin sembolüdür.

Severlerse ölümüne severler ortası yoktur. Kopamazlar ilşkilerini çok zor bitirirler, resmen arabeske bağlarlar, mantıkları neyi emrederse onu yaptıkları halde sürünme moduna girebilirler. Pek sorumluluk sevmessiniz. Yapıcı, dinamik olmalısınız.

Fazlasıyla koruyucu otoriter yapınız sorun yaşamanıza neden oluyor. Relax olmalısınız her zaman sinirlenmek size göre değil. Herkese bir değil bi kaç şans vermelisiniz hayatta. Kartınız imparator ve imparatoriçe, doğanın tüm gizemli kurallarına karşı verilen bağımsızlığı simgeler.

Otorite tutkunuz sizi uykusuz gecelere ve kedere sürükleyebilir. Hatta fiziksel rahatsızlıklar olabilir. Sağlığa dikkat. Size kendiyle barışık insanlar gerekli huzursuzluk size göre değil. Unutmayın sizler toprak grubunun güvenirliliğine sahip çok güçlü insanlarsınız.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam

BENZER HABERLER

reklam