2020 YILINDA YÜKSELEN YENGEÇ BURCU « Bursa'da Meydan

19 Ağustos 2022 - 14:56

2020 YILINDA YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

2020 YILINDA YÜKSELEN YENGEÇ BURCU
Son Güncelleme :

23 Aralık 2019 - 10:23

67 views
reklam

Yıl boyunca sosyal hayatınızda maddiyata ilişkin düşüncelerde marjinal değişimler olması mümkün. Yılın ikinci yarısı itibariyle bilinçaltınızve kısıtlanmışlıklarınıza ilişkin değişimler yaşayabilirsiniz. Yine yılın ikinci yarısı boyunca; en çok kariyer hayatınız ve toplumsal statünüze ilişkin sıkıntıların çözülmesi için çaba sarfetmek steyebilirsiniz. Yıl içinde özel önem vermeniz gereken tarihler ve yaşamanız olası durumlar ise şu şekilde özetlenebilir:
4 Ocak – 16 Şubat arasında; çalışma hayatınız, genel hayat rutinleriniz, sağlığınız ve evcil hayvanlarınız konusunda çaba sarfetmenizi gerektiren durumlar ve bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, özellikle 12-19 Ocak arasında; sosyal hayatınıza ilişkin sıkıntıları gidererek; aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan ilişkiniz konusunda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. 19 Ocak – 10 Şubat arasında geçmişte yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmak için; vliliğiniz, uzun süreli ilişkiniz veya kurduğunuz ortaklıklarda büyük bir güçle uygulamak isteyeceğiniz ama sizi zorlayan kararlar alabilirsiniz.
17 Şubat – 30 Mart arasında; evliliğinizde ve ortaklıklarınızda çaba sarfetmenizi gerektiren durumlar ve bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde özellikle 21-24 Şubat arasında; geçmişte eşiniz, uzun süredir beraber olduğunuz partneriniz veya iş ortaklarınız için yaptığınız iyiliklerin size döneceğini düşünebilirsiniz, ama sonuç beklediğiniz gibi olmayabilir. 1-4 Mart arasında; bilinçaltınızda sizi kısıtlama altına sokacak yeni durumlar meydana gelebilir. 8-10 Mart arasında; yakın çevrenizle ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz konusunda, eğitim hayatınız ile günlük rutinleriniz, sağlığınız veya çalışma hayatınız sebepli zorlayıcı kadersel dönüşümler yaşayabilirsiniz. 1-10 Mart arasında; bireysel gelirlerinizle ortaklaşa elde ettiğiniz gelirler, vergi, sigorta, miras gibi konular arasında kalabilir ve kimliğinizi geçmişteki kadar net bir şekilde ifade edeceğinizi düşünebilirsiniz. Ancak 15-18 Mart arasındaki süreçte çok yanıldığınızı farkedebilir, bireysel parasal gelirlerinize ilişkin zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.
30 Mart – 13 Mayıs arasında; ortaklaşa parasal gelirleriniz, vergi, sigorta, miras gibi konularda ilerlemekte zorlanabilir ve bireysel gelirlerinize ilişkin ekstra çaba sarfetmenizi gerektiren durumlar yaşayabilirsiniz. Özellikle 30 Mart – 2 Nisan arası en çok zorlandığınız dönem olabilir. 20 Mart – 20 Nisan arasında; bireysel kazançlarınızı tercih etmeniz gerekirken, ortaklaşa parasal gelirlerinizi, vergi, sigorta, miras gibi konuları seçmiş olmanız sebepli ciddi zorlanmalar yaşayabilirsiniz.
4 Nisan – 11 Mayıs ve 1-25 Haziran arasında; bilinçaltınızdaki gerginliklerle savaşabilirsiniz. Ancak 1-25 Haziran arasında bunun için sarfettiğiniz çabalar çok iyi sonuç vermeyebilir. 6-22 Nisan arasında, kariyerinizi ve toplumsal statünüzü şifalamak isteyebilir ve 4-18 Nisan arasında da; müzik ve sanata olan yeteneğinizi bilinçaltınızdaki gerginliklerden kurtulmak için kullanmak isteyebilirsiniz.
29 Mayıs – 7 Haziran arasında; ideallerinizi ve inançlarınızı gerçekleştirmek ve akademik anlamda ön plana çıkmak konusunda zorlandığınız için; bilinçaltınızda verdiğiniz savaşlar sebebiyle sergilediğiniz davranışlara dikkat etmelisiniz.
28 Mayıs – 28 Haziran arasında; inançlarınız ve ideallerinizi çevrenizden gizleyebilir, çok da yakın olmadığınız kişilerle veya yabancılarla her türlü gizemli ve acayip işe girişmek isteyebilirsiniz.
1-30 Temmuz arasında; kariyeriniz ve toplumsal statünüzde bir enerji patlaması yaşıyorsunuz ve özellikle 19-30 Temmuz arasında, kariyer hayatınızda ve toplum önünde sergilediğiniz aşırı davranışlar nedeniyle kendinize zarar vermemeye çalışın.
10 Eylül – 14 Kasım arasında; kariyer hayatınıza ve toplumsal statünüze gereken ihtimamı göstermeyebilirsiniz. Özellikle 1 Eylül – 18 Ekim arasında; kariyerinizde ve toplum önünde en doğrusunu sizin düşündüğünüze inanarak, kendinize dürüst davranmayabilirsiniz.
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam