AK Parti teşkilatı ne iş yapar! « Bursa'da Meydan

11 Ağustos 2022 - 17:45

AK Parti teşkilatı ne iş yapar!

AK Parti teşkilatı ne iş yapar!
Son Güncelleme :

30 Temmuz 2019 - 10:20

36 views
reklam

Teşkilat; ortak bir amaç ve hedef uğruna kurulmuş olan çalışma düzeni ise eğer bu amaç üzerine bir araya gelen topluluğun düzensizliği çok net bir şekilde görülmektedir. 
Bir topluluğun kurmuş olduğu bu düzen içerisinde sadakatle çalışmak esastır. Eğer inandığınız ve benimsediğiniz bir ideoloji üzerine bir araya geliniyorsa bu işin ehemmiyeti ve sorumluluğu daha da ağırdır. Bunun farkında olmak ise çok büyük bir öneme sahiptir.
Ve benimsenmiş  bir ideolojinin tabanda ve hayatın her alanına yayıp disiplinli bir şekilde çalışmaktır.
Bulunmuş olduğunuz teşkilata üye olmak veya orada statü itibari ile yöneticilik yapmak teşkilatçılık doğrultusunda amaç ve ilkeleri adeta bir hayat felsefesi haline getirmek,özümsemek gerekir.
Neden mi bahsediyoruz?
AK Parti teşkilatlarında son zamanlarda bloklaşma ve sorumsuzluk çok fazla göze çarpıyor.
Daha da konuyu açarsak eğer, Bursa büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş’a yapılan algı operasyonundan bahsediyoruz.
Belediyeye bağlı şirketlerden 50.bin tl aşındığı yazılsa da bunun doğru olmadığını Aktaş açıkladı, açıklamasına fakat teşkilat mensuplarından ne bir paylaşım ne bir twet atıldığını göremedik.
Teşkilata yönetici olmak için her türlü takla atılıp kravat takmakla bu işler olmaz.
Alinur Aktaş’ı haksız yere de savunmayınız. Fakat haksızlık yapıldığı takdirde de buna ilk müdahale edecek kişi teşkilat mensuplarıdır.
Yine 30 Ağustos meselesiyle ilgili ifadelerinde de bir sıkıntı yoktu.30 Ağustos’un ehemmiyeti birçok insan için çok önemli olsa da toplumun tamamının katılım sağlamadığı bir gerçektir .Çıkıp sokakta bir anket yaparsanız sonucu hep birlikte görmüş oluruz.
Uğur mumcu vb bazı isimler üzerine yaptığı konuşmasını da savunmuyorum, hatalıydı ve bunun bir hata olduğunu da zaten başkan kabul etti hatta özür de diledi.
15 Temmuz ile ilgili dönemin İYİ Parti yöneticisi Levent Özeren aykırı tweet atmasına rağmen Alinur Aktaş’a ağır hakaretler içeren yorumlar yapılmasını da bu teşkilat yiyorsa eğer sokakta ‘dava’ diye boşuna bağırmayın çünkü çok samimi gelmiyor!
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam