AK Parti'de nöbetçi vekil uygulaması mı başlıyor? « Bursa'da Meydan

1 Temmuz 2022 - 08:30

AK Parti'de nöbetçi vekil uygulaması mı başlıyor?

AK Parti'de nöbetçi vekil uygulaması mı başlıyor?
Son Güncelleme :

04 Kasım 2019 - 9:05

38 views
reklam

Geçenlerde AK Parti Bursa milletvekili Muhammet Müfit Aydın’ın sosyal medya hesabında bir paylaşı mı gördüm ve aklıma şu geldi.
Bazen devasa projeler yaparsınız fakat halkın sorunları ile yüzleşmediğiniz zaman hiç bir şey ifade etmez diye düşündüm?
Hele ki, ”başkanlık sisteminden sonra parlamentonun artık pasifize edildiği düşüncelerini yıkan bir hamle olduğunu aktarmak isterim.
Müfit vekil,AK Parti Bursa il başkanlığında vatandaşlar ile toplu veya birebir görüşme yaparak onları dinleyip “notlar” alarak çözüm üretmeye çalışacak?
Vatandaşların yorumlarını okudum ve tepkiler genellikle şöyle, ”gerçekten çözüm adına mı yapılacak, eğer böyle ise gerçekten güzel bir uygulama diye yazanlar var.’
Uygulama haftada bir gün olursa çok isabetli olacak. Her hafra herhangi bir milletvekili il başkanlığında görüşerek sorunları not alarak çözüm üretmeye başlayacak.
Bu uygulama ile de halk nefes alırken Ak parti Bursa il başkanlığına da puan kazandıracak.
Bursa siyaseti adına halkın problemlerini,görüş ve önerilerini dinleyerek demokratik mana da her düşünce ve ideolojiye saygı gösterip, problem çözdüğü taktirde görevini yerine getirmekle birlikte halkında taktirini kazanmış olacak.
Şimdiden hayırlı olsun diyelim mi?
Selametle…
 
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam