marmaris escort

Alinur Aktaş'a gereksiz muhalefet! « Bursa'da Meydan

26 Mayıs 2022 - 01:54

Alinur Aktaş'a gereksiz muhalefet!

Alinur Aktaş'a gereksiz muhalefet!
Son Güncelleme :

24 Temmuz 2019 - 8:58

30 views
reklam

AK Parti Bursa Büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş’ın Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili ifadesinde: ” 30 Ağustos Bayramı herkesi ilgilendiren bir bayram değildir” sözlerine, ben de acaba neden böyle bir şey söyledi diye anlamadan dinlemeden sosyal medya algısına göre hareket etmiştim..
Fakat konuşmayı dinleyince kullandığı ifadenin gayet doğru bir ifade olduğunu anladım.
 
Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayramıdır.
Bu bayram, birçok insan için büyük bir anlam ifade etmektedir fakat kurban bayramı veya ramazan bayramı gibi toplumda çok fazla etkinliği yok yani.
Ramazan da oruç tutmayan insanlar var mı var evet. Peki ramazan bayramını oruç tutmayan insanlar bile kutlayıp eş dost aile ziyareti,şehir dışı ziyareti ile daha katılımcı bir durum apaçık ortadayken mecliste sırf muhalefet olsun diye hikayeden show yapmaya gerek yok.Aktaş, ayrıca 30 Ağustos programına katıldığını da ifade etti..

 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam