BALIK BURCUNDA YENİAY « Bursa'da Meydan

12 Ağustos 2022 - 12:40

BALIK BURCUNDA YENİAY

BALIK BURCUNDA YENİAY
Son Güncelleme :

22 Şubat 2020 - 11:08

46 views
reklam

23 Şubat Pazar günü, Bursa saati ile akşam 18:32’de Balık burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Yeniay anında Başak burcu yükseliyor. Dolayısıyla aşağıda yeniay yazısında bahsedeceğim etkileri, en fazla yükselen Başak’lar hissedeceklerdir. Şubat’ın son haftası doğan Balık burçları da, yeniay enerjisinden mutlaka etkileneceklerdir.
 
Kollektif anlamda yeniay; ortaklaşa işler, evlilikler ve uzun süreli ilişkileri çok fazla etkileyecek gibi görünüyor. Pek çok kişi özellikle evlilik ve/veya ortaklığının gerçekte nasıl olması gerektiğini biliyor aslında. Birşeylerin olması gerektiği gibi gitmediğini de sezgisel olarak çok iyi biliyor. Ama işte o Balık’ın merhameti, şefkati ve kendini fazla adaması yok mu! Bile bile kabulleniyor durumu.
 
Aslında yeniayda enerjisi çok baskın olan Fomalhaut yıldızının burada verdiği bir mesaj da var (kabullenmek isteyene tabi): İlişki olsun iş ortaklığı olsun; zorla yürütmeye çalışmaktansa, ayrılıp kurtulmak daha hayırlı olacak. Yoksa işin sonunda pişmanlık var…
 
Aşk ve çocuklar üzerinden gelmesi muhtemel çok bariz bir karmik hesaplaşma vurgusu söz konusu bu yeniayda. Şimdiye kadar belki pek çok kişi toplum kurallarına uymak, ve toplumsal statüsünü korumak veya çocukları için; ilişkisindeki yanlışlara katlandı ve kendine sunulan rolü kabullendi.
 
Ama artık bireysel idealleri ve hayat felsefesini şekillendirmesi gerekiyor ve de gerçekten devrim niteliğinde yeniliklerle bunu yapması gerekiyor…
 
Yeniayın ponçik ve kendini adayan Balık enerjisi ile bu yapılabilir mi? Hiç belli olmaz diyorum. Çünkü Balık enerjisi sonlandırmaya çok müsaittir. Üstelik herkesi kanatlarıyla özgürce uçmaya davet eden ve aşkta zincirlerini kırmaya davet eden bir enerji de var bu  yeniayda.
 
Yeter ki statü ve para için ilişki ve ortaklığı zorla sürdürmeye çalışarak, sonunda büyük pişmanlık duyulmasın!
 
Hangisini seçeceksiniz, karar verdiniz mi?
                                                                                                          
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam