marmaris escort

Başak Dolunayı astroloji yazım « Bursa'da Meydan

18 Mayıs 2022 - 00:54

Başak Dolunayı astroloji yazım

Başak Dolunayı astroloji yazım
Son Güncelleme :

10 Mart 2020 - 9:46

39 views
reklam

Bu akşam Bursa saatiyle 20.47’de Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek ve dolunay anında Terazi burcu yükseliyor olacak. Dolayısıyla aşağıda bahsedeceğim etkilerin benzerlerini en çok yükselen Terazi’ler hissedeceklerdir.
          Aslında sezgisellik, hayalgücü ve spiritüel yeteneklerde inanılmaz bir artış söz konusu. Malesef çoğu kişi bunu görmemeyi tercih edebilir. Çünkü bilinçaltında erdemli, mantıklı, ahlaklı ve analitik olduklarına dair kendilerini kandırmaları ve çalışma hayatını tercih etmeleri daha olası. Hatta çalışma hayatında geleceğe dönük yeni kararlar alma isteği de olabilir. Bunun sebebi; pek çok kişinin ailesinin geleceği için maddi durumunu düzeltmek istemesi ve geleceğini garantilemek istemesi. Hayatın gerçekleri ağır basacak gibi görünüyor. Ama bu konuda çok fazla belirsizlik ve önünü görememe gibi bir etki de var.
          Aşk ve çocuklarla ilişkiler konusunda iletişim kaynaklı bazı sıkıntılar olabilir ve bu sıkıntılar evlilikler ve uzun süreli ilişkilerde ani olaylara sebebiyet verebilir. Bu olayların; tensellik, artan libido ve parasal konular üzerinden gelmesi muhtemel. Her ne kadar gündemde çalışma hayatı olsa da; ilişkilerle ilgili parasal ve/veya tensel konular gündemi daha fazla işgal edecek gibi görünüyor.
          Kollektif anlamda kişiler üzerinde bu tip etkiler göstermesi muhtemel olan dolunay enerjisinin global etkilerine baktığımızda; sağlık konusunda bazı belirsizlikler olduğunu görmek mümkün. Bir süredir dünya gündemini meşgul eden Corona virüsünün, hastaneler yoluyla yayılacağını düşünüyorum ve bir süre daha gündemimizde olacak bence. Özellikle bu hafta bu konuda pek çok yayılma haberi alabiliriz dünya çapında. Bana göre, zaten Mart sonuna kadar Corona dünya gündemini meşgul etmeye devam edecek.
          Yine diplomatik ilişkilerde meydana gelmesi potansiyel durumlar yüzünden, çeşitli ülkelerde askeri harekatlar meydana gelebilir. Dün paylaştığım yazıda da belirttiğim gibi, bence başrolde Rusya olacaktır. Mart ayı sonuna kadar da, Rusya’nın kafa tutacağı pek çok ülke olacağını ve özellikle dolunayın etkili olduğu bu hafta boyunca, deniz üzerinden veya denizcilere yönelik (gemiler, denizaltılar gibi) harekatlar yapmasının muhtemel olduğunu düşünüyorum. Dünkü yazımda da belirttiğim gibi; özellikle 15-18 Mart arasındaki süreçte, Türkiye olarak Rusya ile olan ilişkilerimize ekstra dikkat etmemiz gerekiyor gibi görünüyor.
          Dolunay gördüğünüz gibi biraz sert bir enerjiye sahip. Zaten ben bu 2020 yılını hiç sevmedim. Dünyanın her yerinden felaket haberi alıyoruz. Demek ki insanlık olarak almamız gereken dersler var!
          Farkındalıkla ve en az hasarla bu dersleri almamız için neler mümkün…
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam