BTSO Bursaspor için seferber! « Bursa'da Meydan

6 Temmuz 2022 - 10:17

BTSO Bursaspor için seferber!

BTSO Bursaspor için seferber!
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2019 - 18:04

34 views
reklam

Bir kentin Sanayi odası’nın başlıca görevleri;  kente dair ekonominin gelişimini sağlamak dolayısıyla ticaret erbablarının önünü açıp, Milli ekonomiye destek olmalarını sağlamaktır.
Yurt içi veya yurtdışı fuarlarda işadamlarnın ticaret yapabilmelerine destek olup, istihdamın devamlılığını hatta çalışan insanların işlerinden çıkarılmamalarına sebep olmaktır.
Özellikle bu dönem üye firmaların ekonomik manada sıkıntılarını çözebilmeleri için çeşitli destekler sağlamaktır.
Fakat garip bir durum var ki, Bursaspor’a bugüne kadar kim geldiyse kulübü kurtarmak yerine trilyonlar tutarındaki stadyumun etrafında dönmek bile kulüp başkanını zengin etti.
Her gelen kulübü batırırken, sahneye BTSO girdi ve ciddi bir şekilde iş dünyasını ayağa kaldırarak lig de kalmasına sebep oldu.
Bu sefer durum biraz daha kritik çünkü rakibi Göztepe’de lig de kalmak için mücaadele veriyor.
Gönlümüz Bursaspor’un Lig de kalmasından yana fakat bu hep böyle mi olacak!
Bu işin başka bir yönetimi yok mu?
Sezon başında ben de kulüpteydim ve BTSO 20 bin kombine aldı,ciddi sayıda forma desteğinde bulundu.  
Geçen yılı hatırlatalım hikaye yine aynı idi BTSO başkanı İbrahim Burkay Trabzon’a uçak kaldırdı Bursalı tüm iş dünyasını stada götürdü ve lig de kaldık.
Bu sene yine aynı senaryoya devam.Ben bu işin bir çözüm olduğunu düşünmüyorum.O zaman BTSO başkanı kentin ekonomi derdini bıraksın geçsin Bursaspor’un başına bu iş mi şimdi, herkes kendi görevini yapsın.
Kulüp başkanı takımın teknik eksikleriyle başından beri ilgilenecek,takıma ruh katacak ve bu takımı bu vaziyete getirmeyecek.
Bir kulübe başkan adayı olacak isim projeleriyle gelir,iddialı bir şekil de kulübe destek olmak için yaratıcı işler yapar.
Bursaspor Akhisar spor karşılaşmasında basın trübünde aşağıya baktığımda maçın sonu gelmiş Bursaspor kulüp başkanı Ali Ay’ı ayak ayaküstüne atarak o kadar rahat bir şekil de maç izlediğini görünce  hayretler için de kaldım ayıp dememek için kendimi zor tuttum.
İyi bir Bursasporluyum fakat aklım ve duygularım farklı şeyleri söylüyor.Kulüp başkanları her yıl adeta koskoca kenti rezil edecek,el açacak duruma getirmesin lütfen.
Allah’ın izni ile lig de kalırız nasipse fakat seneye aynı vaziyete düşüp devreye BTSO girerse bu işten bir sonuç çıkmaz.
BTSO başkanı Bursa’daki tüm OSB’leri atağa kaldırdı ve gerekeni yapıyor bu yapılanlardan sonra ruhsuz futbolcularda stadyumdan başları eğik bir şekil de çıkarlarsa yazıklar olsun onlara!
Pazar günü Bursaspor’a başarılar diliyorum..
Başka da bir şey demiyorum!

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam