Çocuklar için İngilizce yaz kursu başlıyor! « Bursa'da Meydan

2 Aralık 2021 - 07:05

Çocuklar için İngilizce yaz kursu başlıyor!

Çocuklar için İngilizce yaz kursu başlıyor!
Son Güncelleme :

06 Nisan 2018 - 1:25

21 views
reklam

Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa’nın en eski resmi yabancı dil okuludur. Ve; Türkçe öğretim  merkezidir. Özellikle, Orta Asya’dan gelen çok fazla öğrenci kurstan faydalanmaktadır. İngilizce, Almanca ve daha bir çok yabancı dil eğitimi veren bu kuruluş Bursa’da bir çok yabancı dil öğretme projelerinde de başarılı olmuştur.
TÖMER Bursa Şube Müdürü Halil Çağlar’ın özverili bir şekilde çalışarak yabancı dil eğitimiyle alakalı uluslararası akademisyenlerin de katıldığı seminerler de büyük bir misyon üstlenmiştir. Tabi biz bu konuları bu yazıya sığdıramayız fakat güzel bir gelişme var onu buradan duyuralım;
Çocukların İngilizce öğrenmelerine yardımcı olabilmek için mücadele eden TÖMER, artan talepler karşısında çocuklar için İngilizce yaz kurslarının ön başvurularını almaya başlıyor.
Artan talepler olunca biz de çok seviniyoruz tabi ki.
Peki kurs ne zaman başlıyor?
18 Haziran’da.
Konu ile ilgili olarak ayrıntılı bilgi isteyen annesi, veli, öğretmen veya okul aile birliği yetkilileri kişisel veya grup eğitimleri için TÖMER Bursa Şubesi Müdür Yardımcısı Mesut Ege Dermirtaş’ı 0532 733 35 31′ den arayabilirler.
Ankara Üniversitesi alanında uzman akademisyenleri tarafından hazırlanmış olan ve sürekli geliştirilen etkili aynı zamanda çocuklar için aynı zamanda eğlenceli bir kurs programıdır.
TÖMER kimdir? Kendilerini tanıtan gönderdikleri e- mail de aşağıdaki gibidir:
“Bilimsel araştırmalar, bir dilin öğrenebildiği dönemin çocukluk yaşları olduğunu kanıtlıyor. Günümüzde dünya dili olarak kabul edilen “İngilizce” eğitimi için yaz ayları da en çok tercih edilen zaman dilimlerinden birisidir.
Bu bilinçle hareket eden siz velilerimiz içinde Bursa’daki kaliteli kursların içinden seçim yapma zorluğu doğmaktadır. Bizler Kısaca TÖMER’den bahsedecek olursak; TÖMER, Ankara Üniversitesine bağlı resmî bir dil okuludur. Özel bir dershane değildir.
Dersler Ankara Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilmektedir.
Eğitimler kurumsal akademik tecrübe ile sabit olup, konuşma, yazma, dinleme ve yazma olarak 4 temel beceriyi içermektedir”.
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam