marmaris escort

Cumhurbaşkanı Nilüfer'de kadınlara mı güveniyor! « Bursa'da Meydan

19 Mayıs 2022 - 11:28

Cumhurbaşkanı Nilüfer'de kadınlara mı güveniyor!

Cumhurbaşkanı Nilüfer'de kadınlara mı güveniyor!
Son Güncelleme :

16 Ocak 2018 - 22:31

116 views
reklam

AK Parti Bursa il başkanı Ayhan Salman’ın sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Bursa’da ağırlamak için pek bir heyecanla,şevkle çalışıyor.

Program,Nilüfer kadın kollarına ait olsa da siyasetin Bursa patronu Ayhan salmandır.Kadın kollarından ziyade, tüm teşkilatlardan sorumlu bir il başkanıdır haliyle de kadın kollarının kongre  program içeriği itibariyle eksiklikler olsa da il başkanını bağlar.

O zaman gelelim program içeriğine; AK Parti Nilüfer kadın kolları kongresine 21 ocak pazar günü katılacak olan sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa’yı ne kadar önemsediğinin bir göstergesidir.Ayrıca kadın  kolları programına cumhurbaşkanı düzeyinde bir ismin katılmasıda çok önemlidir.

AK Parti Nilüfer de CHP belediye başkanı Mustafa Bozbey’i bir türlü yıkamadı bunun bir çok sebebi var.AK Parti’nin kendi içinde ki eksiklikleri,CHP’nin Nilüfer’deki  siyaset anlayışı  ve, bir çok faktör.Kadınların siyaset hayatında ki yeri çok özeldir bazen bölge siyasetinde bile ev ev ziyaretler gerçekleştirerek seçim kazandığına tarih şahitlik etmistir.Bunları şu mana da yazıyorum belki de sayın cumhurbaşkanı acaba Nilüfer’de erkeklere değil de kadınlara daha mı çok  güveniyor acaba?? Biraz daha konuyu açarsak eğer ‘Nilufer belediye başkanlığı seçimlerini erlekler değil de kadınlar kazanacak hatta hatta bir kadın aday uzantısıda olabilir kimbilir”:)

Kongre FSM Podyum park civarında 8 bin kişilik salon Tofaşta gerçekleşecek.Kongreye salonu dolduracak hatta salon dışına kadar taşacak bir katılım olacağını tahmin ediyorum diyerek bekleyip,görelim.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam