GÖKYÜZÜ NE ZAMAN RAHATA ERMEMİZE İZİN VEREBİLİR? « Bursa'da Meydan

27 Ekim 2021 - 21:40

GÖKYÜZÜ NE ZAMAN RAHATA ERMEMİZE İZİN VEREBİLİR?

GÖKYÜZÜ NE ZAMAN RAHATA ERMEMİZE İZİN VEREBİLİR?
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2020 - 10:22

28 views
reklam

2020 yılının bize getirdikleri gün geçtikçe sertleşirken, “bu yıl düze çıkma şansımız yok mu” sorusu kafamızı sıklıkla meşgul eder oldu. Özellikle sizlerden bu konuda gelen soruları dikkate alarak, gökyüzünün daha olumlu olayları hayatımıza katma ihtimalinin olduğu dönemleri çıkarttım ben de.
Aylara göre değerlendirmeler yaptım kısaca ve aşağıda sizlerle paylaşıyorum:
EYLÜL 2020 => Lilith’in Mars, Satürn ve Plüton’la yaptığı gergin görünümler tüm aya hakim. 8-9 Eylül’deki durağanlaşması sonrası Mars da 10 Eylül’de retroya girecek. Kavga, dövüş, savaş, ayaklanma, statü kaybı, ekonomik bozulma, ne varsa olması olası bu ay dünyada. Eylül ayının en iyi haberi ise, 13 Eylül’de Jüpiter retrosunun ve 30 Eylül’de de Satürn retrosunun sonlanacak olması. Yani kadersel anlamda ilerlememize engel olan ne varsa, artık yavaş yavaş bundan kurtulmaya başlayacağız 30 Eylül sonrasında. Ama Satürn’ün yaptığı engellemeyi başka gezegenlerin yaptıkları görünümler devralmaya başlayacağı için, başka gündemler bizleri meşgul ettiğinden ilerleyemeyecek olmamız oldukça olası.
 
EKİM 2020 => 21 Ekim’e kadar Lilith-Satürn arasındaki gerginlik devam ederken, 21 Ekim sonrasındaki Lilith Boğa burcuna geçecek ve retro Uranüs ile kavuşmaya başlayacak. Mars retrosu zaten tüm ay boyunca etkin. Bir de üstüne 12 Ekim’de Akrep burcunda Merkür retrosu başlıyor. Ayrıca retro Mars ile retro Plüton arasında da oldukça gergin bir enerji söz konusu. Bir de üstüne retro Neptün Ay düğümlerini körlemeye başlıyor. Yani; ilerlemek istesek de, hem arkadan dönen dolaplar, hem uzlaşmaya izin vermeyen kavga, dövüş, savaş etkisi hem de muhafazakar ve radikal enerjiler yüzünden bunu pek yapamayacağız Ekim ayında da insanlık olarak. 21 Ekim sonrası global ekonomik kriz iyice belirginleşmeye başlayacaktır. 15-31 Ekim arasında, Jüpiter de 10 Ocak 2020 tutulmasını tetikleyecek. Ekim ayının son 10 günü, global anlamda piyasalar için tam bir çöküş niteliğinde. İnsanlığın ciddi anlamda kıtlık sürecine gireceği bir dönem denebilir.
 
KASIM 2020 => Sırasıyla; 4 Kasım’da Merkür, 14 Kasım’da Mars ve 29 Kasım’da Neptün retrosu bitecek, ki bu ayın en iyi haberi bunlar. Ancak bu defa da Jüpiter ve Satürn Oğlak burcunda kavuşmaya başlayacaklar. Bolluk, bereket ve ilerleme enerjisi, yine Satürn’ün vereceği sınavlar yüzünden biraz daha engellenecek gibi görünüyor. Uranüs-Lilith arasındaki kavuşum ve Retro Neptün’ün ay düğümlerine yaptığı körleme enerjisi Kasım ayına damgasını vuracak gibi. Global ekonomik krizin de tam olarak patladığı dönem Kasım ayı olacak bence. Ekim ayında başlayan kıtlık süreci bence iyice çığırdan çıkacak Kasım ayında. Dünyada ve ülkemizdeki çok büyük şirketlerin iflaslarını Kasım’da tam olarak duyacağımızı düşünüyorum.
 
ARALIK 2020 => Boğa’daki retro Uranüs ile Lilith arasındaki kavuşum bu ay da çok etkin. Global ekonomik krizin sancıları ve kıtlık etkisi devam edecek gibi görünüyor. 17 Aralık’taki Satürn Kova ve 18 Aralık’taki Jüpiter Kova geçişinin ardından, krizi çözmek adına kripto paraya geçişin gündeme getirileceğini düşünüyorum. Ancak Jüpiter ve Satürn’ün Kova burcuna bir kavuşumu söz konusu olduğu, Neptün retrosu bitmiş olsa da Ay düğümlerini körlemeye tüm gücüyle devam ettiği için; ekonomideki muhafazakar bazı yaklaşımlar buna karşı çıkacak ve geçiş hemen gerçekleştirilemeyecektir düşüncesindeyim. Dolar ve Euro’nun piyasalardan kaldırılması filan konuşulmaya başlayabilir bu dönemde.
 
Gördüğünüz gibi 2020 bittiğinde bile daha hala düze çıkmış olamayacağız gibi görünüyor. 2021 yılıyla devam edelim incelemeye (merak etmeyin az kaldı

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam