İki Ekrem İmamoğlu var! « Bursa'da Meydan

27 Ekim 2021 - 21:45

İki Ekrem İmamoğlu var!

İki Ekrem İmamoğlu var!
Son Güncelleme :

13 Haziran 2019 - 11:38

15 views
reklam

Türkiye bu ismi hiç tanımıyordu ilk defa İstanbul seçimleri ile tanıdı.
31 Mart 2019 yerel seçimlerinde gösterdiği performans ile adeta büyüledi.Mutevazi kişiliği,samimiyeti en çok dikkat çekem insani özellikleriydi…
Seçimlerin YSK tarafından iptali ile ilgili karar aldıktan sonra bu sefer ikinci Ekrem İmamoğlu sahneye girdi.
Bu İmamoğlu ise daha sinirli, haklı veya haksızlık şartlar ne olursa olsun sabırlı olmak gibi bir zorunluluğu yerine getiremediği,stratejiyi uygulayamadığı çok bariz bir şekilde görünmeye başladı.
Somut örnek olarak verecek olursak eğer, VİP konusunda kendisine haksızlık mı edildi evet bana göre haksızlık edildi.
Peki ne yapması gerekirdi?
Yapacağı hamle şu olmalıydı ; Efendim biz VİP insanı değiliz halkımız ile birlikteyiz sıradan giriş ile yeter ki görevimize geç kalmayalım bu meseleler çok basittir sıradan bir vatandaş gibi cevabı tokat gibi yapıştıracaktı.Haklıyken haksız konuma düştü.
Bir genç düşünün, koskoca İstanbul büyükşehir belediye başkanı ile karşılaşmışsınız ve orada bir aksiyon yapmanız gerekiyor ve o heyecan ile Ekrem İmamoğlu’na birşeyi ıspat etmeye çalışıyorsunuz fakat İmamoğlu o genç arkadaşın yanağına dokunarak onu aslında daha da rahatsız ediyor bu Ekrem İmamoğlu o Ekrem İmamoğlu değil.
Açık konuşmak gerekiyorsa eğer, İmamoğlu’nun ikinci seçim sürecinde sanki seçimi kazanmak istemiyor  havası var gibi hissettim.
Belki de birileri kulağına şunu söyledi ‘Seni CHP’nin başına genel başkanı olarak getireceğiz’ 
Ne dersiniz?
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam