Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

İstismar « Bursa'da Meydan

27 Eylül 2022 - 10:28

İstismar

İstismar
Son Güncelleme :

30 Nisan 2019 - 12:15

79 views

Taciz, tecavüz, istismar gibi sözleri sık sık duymaya başladık.
Toplum içerisinde meydana gelen bu tür sapık tür ve davranışlarının her türlüsünü lanetliyorum. Suçu sabit olanlarında en ağır bir şekilde cezalandırılmasını talep ediyorum.
Evinin önünde oynayan çocuklar, tek başına toplu taşıma aracına binen ve yalnız başına yürüyen bayanlar dışarıda güven içerisinde olması gerekirken üzülerek söylemek gerekirse haklı olarak huzursuzlar, korkuyorlar. Suçlular hak ettikleri cezaları almayışından kaynaklı olarak yeniden yeni suç işlemeyi meyil ediyorlar.
 Kişilerin namusuna yönelik işlenen suçların cezası ağır olmalıdır. Şayet ibreti âlem için verilecekse o ceza, inanın caydırıcı olacaktır. Yoksa birkaç ay yatar-çıkara bakıyorsa hapishaneler ceza çekilen yerden çıkıp istirahat hane olur.
Her bir vatandaşın güvenli bir şekilde gezme, dolaşma hakkı vardır. Caddeler, yollar, sokaklar, toplu halde vakit geçirilen mekânlar güvenli olduğu sürece şehirler canlıdır.
Toplum vicdanı sadece cezaların daha şiddetli olması istemekte ve bunu her platformda dile getirmektedir.
Umarım yaşanan bu çirkin olay bir daha tekrar etmez. [email protected]
 
 
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam