JÜPİTER OĞLAK BURCUNA GEÇİYOR « Bursa'da Meydan

5 Temmuz 2022 - 10:39

JÜPİTER OĞLAK BURCUNA GEÇİYOR

JÜPİTER OĞLAK BURCUNA GEÇİYOR
Son Güncelleme :

03 Aralık 2019 - 9:29

266 views
reklam

Bolluk, şans ve bereketin temsilcisi Jüpiter, Pazartesi günü akşam saatlerinde Oğlak burcuna geçti ve 19 Aralık 2020 tarihine kadar da Oğlak’ta kalacak. 13 Mayıs  – 14 Eylül arasında ise retro yapacak.
Jüpiter Oğlak burcunda iken, bolluk ve bereket çok da beklendiği gibi olmaz. Hatta insanların hayatlarına genel bir tutumluluk (hatta cimrilik) hakim olur. İnsanlar bu dönem noyunca daha tutucu, tavizsiz, ciddi, disiplinli, ihtiyatlı ve ukala olurlar. İş hayatları, kariyerleri ve toplum önünde sergiledikleri imaj onlar için her zamankinden daha da önemli hale gelir. Ellerindeki maddi şeylere ve toplumsal imajlarına o kadar sıkı tutunurlar ki; bunları kaybetmemek için her türlü despotluk ve şeytansılığı yapar hale gelebilirler.
Yukarıda bahsettiğim bu etkileri global olarak, zaten 2008 yılındaki Plüton Oğlak geçişi ile beraber az da olsa deneyimlemeye başlamıştık. Bencillik ve umursamazlık insanlığı sarıp sarmaladı. Arkasından 2017 Aralık ayındaki Satürn Oğlak geçişi ile beraber, yere göre sığdırılamayan maddiyat arzusu insanlığın en büyük sınav yeri oldu. 2018 Ekim’deki Güney Ay Düğümü Oğlak geçişi ile beraber de; para elde durmaz oldu ve global anlamda ciddi bir nakit sıkışması baş göstermeye başladı.
İşte şimdi Jüpiter’in de Oğlak’a geçmesi ile beraber; para sıkışmasına ilaveten, işin içine bir de despotluk ve şeytansılık girecek, para yüzünden ciddi kavgalar ve entrikalar dönecektir. Para yüzünden global anlamda çok fazla çatışma olacaktır.
Özellikle 2019 Aralık ayı ortası ile 2020 Ocak ayının tümü boyunca, öncelikle geçmişte para ve statü için yapılanlar pek çok kişinin önüne ani bir şekilde çıkacak ve en büyük darlığı onlar çekeceklerdir. 2020 Şubat ayının ilk 3 haftasında, elde edilmiş şöhret ve servetin kaybedilmesi görünümü var. 2020 Mart ayının ilk 2 haftasındaki süreçte, yine para ve statü konusunda büyük sınavlar veren bir çok kişi duyabiliriz. 2020 Mart’ının ilk 2 haftalık sürecine benzer bir etki, 2020 Ekim ayı ortasından, Aralık ayı ortasına kadar olan süreçte de var. Özetle; 2020 yılı bittiği ve Jüpiter Oğlak süreci sonlandığında, global anlamda para ve statü dengesinin değiştiğini göreceğiz.
Paraya ve maddi herşeye tutunan, hatta onun kölesi olan kişileri ve kolektif hiç iyi bir 2020 yılı beklemiyor maalesef. Ancak; bireysel haritaları olumlu etkide olan ve güzel günler görecek olanlar illaki olacaktır. Hazır yeni bir yıla da giriyorken; genel harita danışmanlığı ve 1 yıllık öngörü analizi yaptırabilirsiniz bunun için.
Halen Balık burcunda yer alan Neptün, ruhsallık ve maneviyatı unutmama ve bireysellikten çok kolektif bilince yönlenme konusunda tüm dünyaya hatırlatma yapıyor. Evet 2020 maddi anlamda zor bir yıl. Ama insanlık olarak ruhumuzla ve yaradanla olan bağlantımızı ve içimize gömdüğümüz gerçek bizi görmemiz için silkinmeye ihtiyacımız var uzun süredir. İşte Jüpiter Oğlak bu silkinmeyi yapacak son vuruş olacak gibi görünüyor.
Kolektif bilince olumlu katkılarda bulunabilmeniz dileklerimle.
                                                                                                       

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam