Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

KAN DONDURAN İDDİALAR!… « Bursa'da Meydan

26 Eylül 2022 - 08:38

KAN DONDURAN İDDİALAR!…

KAN DONDURAN İDDİALAR!…
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2016 - 11:09

391 views

Geçen akşam Vakit TV’de konuşan Ömer Turan’ın anlattıkları gerçekten de insanın kanını donduruyor. 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen araştırmacı yazar Ömer Turan yenilir yutulur şeyler söylemedi 2 saatlik yayın boyunca…
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hiç kadrosu olmadığını, 4 yaverinin 4’ünün de FETÖCÜ olduğunu, ihanetin boyutlarının o kadar büyük olduğunu söyledi ki; milletimiz duysa şaşırır dedi.
En az 3 bakan ve 50’ye yakın milletvekilinin FETÖCÜ olduğunu da iddia eden Turan; Beştepe’de Cumhurbaşkanımız tamamen sarılmış durumda ifadelerini kullandı.
Av. Rasim Kuseyri üzerine gidilirse AK Parti İmamına ve darbenin gerçek yüzüne de ulaşılır dedi.
Şu an ülkeyi Davutoğlu, Gül ve Beşir Atalay’ın kadrolarının yönettiğini de iddia eden Ömer Turan; Cumhurbaşkanının hiç kadrosu yok ki diye konuştu.
AK Parti’nin yüzde 70’nin, Büyükşehir belediye başkanlarının ise yüzde 95’nin değiştirilmesi gerektiğinin altını çizdi.
 ***
FETÖ nün finans kaynağı olan TUSKON Başkanı  Rıza Nur Meral’in 2014 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tehdit ettiğini de hatırlatan Turan; Kadir Topbaş’ın damadı Ömer Faruk Kavurmacı’nın da aralarında bulunduğu 217 işadamının bunu alkışladıklarını kaydetti.
Kadir Topbaş’a; Sayın Topbaş, oğlunuzun Pensilvanya’da   çiftliği var mı yok mu diye soran Ömer Turan; 14 Temmuz günü ABD’nin hangi eyaletindeydiniz diye sordu.
Topbaş’ın ayın 13’de oradan çıkıp 14’ünde Türkiye’de olması gerekirken Topbaş neden uçuş planını 3-4 kere ertelemiştir dedi ve sordu:
Sayın Topbaş milleti sokağa davet etmiş mıdır diye de sordu.
Topbaş’ın 10-20 bin kişilik yemek hazırlattığı konusu da var darbeciler için! ..
Belediyede işten atılanlar FETÖCÜ olmadığını da belirtti.
 ***
Mahalle medyasının başında hala FETÖCÜ lerin bulunduğunu ve bunların kripto FETÖCÜLERLE “Paralel” hareket ettiklerini dile getirdi.
Bunların FETÖ ile mücadeleyi sulandırdıklarının altını çizerek, medyanın görevinin kripto unsurlarını deşifre etmek olduğunu ifade etti.
TRT ve AA’da ciddi sıkıntılar olduğunu da kaydeden Ömer Turan; TRT ve AA’da gaflet ve aynı zamanda ihanet var iddiasında bulundu.
CNN’in bile darbecilerin bildirisini okumadığın ama Şenol Kazancı’nın başında olduğu TRT’nin ise yayınlamasının dikkat çekici olduğunu kaydetti.
 ***
BEN NE SAFMIŞIM! …
Ben şimdi anlıyorum yurtdışında elime geçirdiğim belgeleri verecek neden muhatap bulamadığı mı…
Meğerse her taraf kuşatılmış da bizim haberimiz yokmuş!..
Vah vah ki ne vah!
Gerçekten de ben (biz) ne safmışız!…
Vallahi de billahi de bizi Allah korumuş!…
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam