marmaris escort

Kara Ay Lilith Koç geçişi ve etkileri « Bursa'da Meydan

18 Mayıs 2022 - 00:11

Kara Ay Lilith Koç geçişi ve etkileri

Kara Ay Lilith Koç geçişi ve etkileri
Son Güncelleme :

05 Şubat 2020 - 10:53

56 views
reklam

2019’un Mayıs ayı başlarından beri Balık burcunda ilerlemekte olan Kara Ay Lilith, 27 Ocak 2020 itibariyle Koç burcuna geçti ve böylece yeni bir zodyak turuna başlamış oldu. 21 Ekim 2020 tarihine kadar da Koç burcunda kalacak.
Kara Ay Lilith astrolojide ve özellikle de bireysel haritalarda şeytansı bir figür olarak geçer. İçinizdeki gizli şeytanla ve cinselliğinizi kullanarak çizgiyi geçebileceğiniz alanlarla ilişkilendirilir. Olumlu hiçbir tarafı yoktur bu yüzden. Gökyüzünde o anda hangi burçta ise ve bulunduğu burçta iken haritanızın hangi alanını veya hangi astrolojik noktasını etkilerse, düşmanlık da size o konuda gelir. Bu etkinin ne kadar hafif veya ağır olacağı Kara Ay Lilith’in hangi gezegen ve noktalarla görünüm yaptığına göre değişir elbette.
Malesef Kara Ay Lilith Koç geçişi boyunca; gökyüzünde bazı negatif etkili gezegenler görünüm yapacak ve etkisini daha da sertleştireceği için, bu yazıyı bir uyarı mahiyetinde yazmak istedim sizlere.
Kara Ay Lilith Koç süreci boyunca aşırı eylemsel davranışlar, aşırı tutkulu eğilimler, adalet için tüm gücüyle savaşma, bireysellik, kendi doğrularını sıkı bir şekilde savunma, şiddetli duygusal tepkiler verme ve cinsel anlamda avlama dürtüsünün getirdiği sadakatsiz yapı. Özellikle yükselen Koç, yükselen Terazi ve yükselen Yay’lar; Kara Ay Lilith etkisiyle ilişkileri ve evliliklerini sadakatsizlikle sarsmamaya dikkat etmeliler.
1 Şubat–1 Nisan arasındaki süreçte; diğer insanları anlamakta güçlük çekme, baskın kişilik arayışı sebebiyle kendini ortaya koymak ve kişiliksel yaralarını sarmak adına diğer insanlara şiddetli tepkiler verme, aşırı bencil ve baskın davranmaya çalışma ve yaralarını sarmaya çalışırken daha da büyük yaralar alma gibi durumlarla karşılaşılabilir. Özellikle 8-13 Şubat arasında ilişkilerde sadakatsizliğe sürükleyecek durumlara, 24-29 Mart arasında kişiliği ortaya koymak için yapılacak dürtüsel harekete ve 15-18 Nisan arasında iletişimde, ticarette ve eğitim hayatında abartılı ve dürtüsel hareket etmemeye bu yüzden dikkat etmek gerekiyor.
22 Temmuz–3 Ekim arasındaki süreçte; Kara Ay Lilith’in kendini haklı görme ve kendi adaletini sağlamak için var gücüyle savaşma konusunda verdiği dürtüselliği daha da baskınlaştıracak bir görünüm var. Bu görünüm sebebiyle, kollektif anlamda; insanlar arasında çekişmeler, kavga dövüş, silahlı saldırı, yaralama gibi can sıkıcı durumlar oluşabilir. Benzer bir durum ülkeler arasında restleşmeleri de arttırarak, ciddi anlamda dünyayı karıştırabilecek durumlara yol açabilir. Hele ki 10-30 Eylül arası bu konuda oldukça tehlikeli, çünkü işin içine sinsilik ve beklenmedik yerden vurmaya çalışma girecektir bir şekilde. 28 Eylül-2 Ekim arasındaki süreçte de yine ilişkilerde abartılı ve sadakatsiz tavırlara dikkat etmek gerekiyor.
Bu 9 aylık süreçte, hem bireysel hem de kollektif olarak Kara Ay Lilith Koç enerjisi ile başa çıkabilmek için; herkesin kendisine dürüst olmak adına elinden geleni yapması ve hangi koşullarda dürtülerini ortaya koyduğunu çok iyi anlaması gerekiyor.
KaraAy Lilith Koç geçişi boyunca ekstra düşünüp taşınarak davranmanız ve dürtüsel hareket etmemeniz dileklerimle…
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam