Kent Meydanı Dündar'a makam atlatır! « Bursa'da Meydan

11 Ağustos 2022 - 18:04

Kent Meydanı Dündar'a makam atlatır!

Kent Meydanı Dündar'a makam atlatır!
Son Güncelleme :

12 Mart 2019 - 8:58

31 views
reklam

Hayatın sadece lay lay lomdan ibaret olmadığını, bu dünyanın hakikatleri ve bu hakikatler doğrultusunda ilerlediğimizde bizi çok daha özel makamlara ulaştıracağı önemli bir gerçektir.
Yapılan güzel hizmetler sonucunda makamların sadece bu dünya için değil hesap vereceğimiz gün adına özel bir statü alacağımızın garantisidir.
Kent meydanı projesi her şeyden önce ciddi bir rehabilitasyon anlamı taşır.
Gece belirli bir saatten sonra o bölge de uyuşturucudan, kadın ticaretine kadar her türlü pisliğin döndüğü bu bölgeyi dönüştürmek yapılacak işlerin en güzelidir.
Uludağ Üniversitesi bölgesi de maalesef bu bölgeye benziyor. Özellikle şehir dışından gelen öğrencilerin öğrenim görebilmeleri için parasal sıkıntıdan sonra maalesef özel hayatın başladığı ve o güzel geleceği yok etmektedir.
Rektörün bu konuda vebali de büyüktür.
Eğer Üniversite bölgesinde dönüşüm gerçekleşirse, gençlerimizin hayatı kurtulacaktır.
Alinur Aktaş’ın, tramway hattı şehir merkezi ile Görükle’yi entegre ederse şehirle bütünleşip o bölgedeki kötü hayattan belki kurtulanlar olacaktır.
Kent Meydanı projesini bu anlamda önemsiyorum.
Programdan haberdar olamadım basına bakan eleman Gülşah Cebelli Öncel’in sanırım Erkan Aydın’a çalışması iyi bir CHP’li oluşu profesyonellikten uzak tavır ve davranışlarından dolayı çok tepki çekiyor.
Kurumlar kimsenin babasının malı değildir. Profesyonel olmak zorundayız.’Orada burada başkanın akrabasıyım istediğimi yaparım edaları kimseye bir şey kazandırmaz’
Bizim görevimiz Bursa’daki gelişmeleri takip etmek haberdar olmaktır.
Bu arada CHP Belediye Başkan adayı Erkan Aydın’ın sahada pek varlık gösteremediğini görüyoruz.
Dündar’ın bu dönemi de sırtlayacağı görülmektedir.
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam