marmaris escort

Meral Akşener'in istifası bahanemiydi! « Bursa'da Meydan

17 Mayıs 2022 - 23:26

Meral Akşener'in istifası bahanemiydi!

Meral Akşener'in istifası bahanemiydi!
Son Güncelleme :

24 Temmuz 2018 - 10:01

37 views
reklam

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in istifa ettiği haberi dün kamuoyunda tartışılmıştı.
İYİ Parti’nin Afyon’da yaptığı teşkilat çalıştayında ciddi tartışmaların yaşanmasının ardından bu istifa haberi yayıldı.
İstifanın en önemli sebeplerinden biri de İYİ Parti’nin 3. sıra milletvekili adayı gazeteci Adnan İslamoğlu’nun twitter hesabından Meral Akşener’e ‘Madam’ yazması idi.
Sonrasında “madam değil de madem yazmak istedim” diye İslamoğlu kıvırsa da Akşener bu ifadenin çirkin anlam taşıdığını gerekçe göstererek istifa etmişti.
Fakat..
Dün aldığımız bilgiye göre Akşener’in istifasından vazgeçtirildiği ve bir ay içinde yapılacak olan kurultayda tek aday olduğu yöndeydi.
Peki bu istifa bir bahanemiydi?
24 Haziran seçimlerinden sonra, İYİ Parti’nin tek başına iktidar olma beklentisi ardından ise tekrar demokratik parlamenter sisteme geri dönüleceği hayali suya düşünce partide ciddi bir hayal kırıklığı yaşandı.
Biraz bahane gibi duruyor..
Eski bir teknik direktör futbol takımının yenildiğini görünce soyunma odasındaki çöp tenekesine bir tekme atarak “bu çöp tenekesini kim buraya koydu” diyerek futbolculara direkt kızamayınca hıncını bir şekilde dolaylı olarak çöp tenekesinden çıkarmış oldu.
Akşener de bir bahane bularak yeniden genel başkan olarak yeni bir motivasyon ve güven ile tekrar kurultayda devam edecek.
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam