MHP'den yanıt var! « Bursa'da Meydan

5 Temmuz 2022 - 19:10

MHP'den yanıt var!

MHP'den yanıt var!
Son Güncelleme :

26 Nisan 2018 - 9:15

38 views
reklam

Bir kaç günden bu yana 24 Haziran seçimleriyle ilgili MHP’den milletvekilliği için aday adayı olabilecek isimleri kulis bilgileri ışığında yazmaya başladım.
İlk yazdığım isim, Bursa Şehreküstü Cami İmam-Hatibi Lütfi Taşçı idi.
Lütfi Taşçı’dan konuya itiraz gelmedi hatta kendisinin Umre’de olduğunu öğrendik. Dün Umreden geldiğini öğrendik bugün ise görevinden istifa edeceği bilgisi ulaştı elimize.
Yine Yıldırım bölgesinde YILSİAB eski başkanı MHP Yıldırım Belediyesi Meclis üyesi Ali Gümrükçü’yü öğrendik.
Samsunspor’da profesyonel futbol oynamış, Vişne Caddesinde Vişne Ticaret Bölgesi için ciddi mücadele sarf etmiş yine Yavuzselimspor kulübünün eski başkanlığını yapmış Yavuzselimsporu  namağlup lider yaparak şampiyon yapmış başarılı bir sanayici olan Gümrükçü’nün Meclis üyeliğinden istifa edip, MHP’den milletvekili aday adayı olacağı kulislerde konuşuluyor.
Ali Gümrükçü’nün aday olabileceğini tahmin etmiyorum fakat konuşulanlar bunlar.
MHP’de uzun yıllar Ocak başkanlığından teşkilatlara  kadar görev yapmış bir ismi daha yazmıştık. Bu isim Yusuf Güney’di…
Yusuf Güney, telefon ile arayarak şunları söyledi:
‘Öncelikle bize bu nezaketi gösterdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Fakat MHP’de siyaset yaparken de parti teamülleri ve almış olduğumuz aile terbiyesi gereği parti büyüklerimiz ile istişare etmeden karar vermenin doğru olmayacağını düşünüyorum..MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, partimizin büyüğü ve emektarıdır. Eğer ki bize çıkın aday olun derse biz de aday adayı oluruz.’
Biz de konuyu sizlere ulaştırmak istedik.
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam