Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

Milli Seferberlik « Bursa'da Meydan

26 Eylül 2022 - 10:31

Milli Seferberlik

Milli Seferberlik
Son Güncelleme :

02 Ocak 2017 - 9:43

84 views

Sayın Cumhurbaşkanımız son zamanlarda sürekli olarak milli olmaktan ve milli seferberlikten bahsediyor. Ancak bu devlet kademelerinde ve halkta yeterince yer bulmadı. Ancak bu husus çok önemli olup, Sayın Recep Tayyip Erdoğan çok haklı bir konuda ısrar ediyor.
Türkiye’nin içten ve dıştan karşı karşıya olduğu terör ve diğer tehditler söz konusu olduğunda gerçekten de milli seferlik ilanına ihtiyacı var. Çünkü önümüzdeki dönemde Türkiye’nin söz konusu tehditleri önlemek ve bekasını sağlamak için bütün milli güç unsurlarının koordineli bir şekilde kullanılması mecburiyeti var. Bunun için de milli seferberlik ilanı gerekli. Milletin tümünün desteğine ihtiyaç var. Bütün bunların üstesinden gelmek bütün milli güç unsurlarının aynı hedefe yönlendirilmesi ile mümkün olabilir.
Dolayıyla Türkiye’nin bütün unsurlarıyla odaklanacağı konu karşı karşıya kalınan tehditlerin bertaraf edilmesidir. Bunun için de iç cephenin çok güçlü olmasına ihtiyaç vardır. İç cepheyi zayıflatacak her türlü faaliyetten uzak durmak zorundayız. Yoksa sırtlan sürüsü gibi Türkiye’ye saldıran ve ondan bir parça kopartmaya çalışanların ekmeğine yağ süreriz.
Bu ülkenin vatandaşları olarak şunu iyi anlamamız gerekir. Bizim gidecek başka vatanımız yok. 100 yıldır dış güçlerin oyunlarından yorulduk artık. Bizi ulus olmaktan ayırdılar, böldüler, örf ve adetlerimizden kopardılar, bizi biz yapan değerleri yok ettiler.
Sayın Cumhurbaşkanımız da haklı olarak bunu vurgulamaktadır. Artık kendimize gelmeli ve bizi biz yapan değerlere sarılarak her alan da dünyada söz sahibi olmak için millileşmeli ve seferberlik halinde olmalıyız.
Ayrıca bölgesel işbirliği yapmalıyız. Suriye ile, Irak ile, İran ile ve Rusya ile. Bu kritik dönemi iç cepheyi güçlendirerek ve komşularımızla işbirliği yaparak hasarsız olarak atlatabiliriz. Aksini düşünmek bile istemiyorum.
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam