Saadet Partisi bu kafa ile.. « Bursa'da Meydan

11 Ağustos 2022 - 17:54

Saadet Partisi bu kafa ile..

Saadet Partisi bu kafa ile..
Son Güncelleme :

07 Mart 2018 - 21:48

53 views
reklam

Saadet Partisi bu aralar kendisini bulunmaz hint kumaşı zannediyor. Aslında bunun hiçbir altyapısı da mevcut değil.Yani Saadet Partisi bir proje hazırladı ve bu projeden dolayı bütün siyasi partiler, eteğinin dibinde dönüyor meselesi de değil tam tersine, konjonktür gereği etrafında dönenler olsa da sıfırı tüketmiş bir siyasi partinin hangi amaç uğruna mücadele ettiği hiç belli değildir.

Bir siyasi partinin amacı olmalıdır .
Saadet Partisinin ‘Milli Görüş” felsefesi üzerine yazılı bir anayasası var ve bu anayasayı doğru kullanılırsa çözüm zaten ortada fakat bu felsefeyi anlamak istemeyen,yıllardır bu felsefenin gölgesinden geçinen zihniyetler aynı şekilde hayatlarına bocalayarak devam etmektedirler.

İlkeler İttifakı

Hangi ilke onu anlayamadık efendim.Bir siyasi parti ilkeli değil ise ana başlık nasıl ilkeler ittifakı oluyor onuda anlayamadım.Mesela daha bundan bir kaç yıl önce AK Parti ile 15 milletvekilliği pazarlığı yapan bir siyasi parti nasıl olurda ilkeli olurmuş efendim.
AK parti için gömlek çıkardı diyerek siyaset yapacaksınız gömlek çıkaranlar ile on beş vekil pazarlığı yapacaksınız bu nasıl bir zihniyet ve kurgu.

Abdullah Gül meselesi

2019 cumhurbaşkanlığı seçim meselesi için Abdullah Gül üzerinde görüşmeler oldu.Saadet Partisi bu kadar ilkeli bir siyasi partiyse eğer; Abdullah Gül Saadet partisini satmamışmıydı! şimdi ne oldu adayınız mı oluyor?

AK Partili biri isim Abdullah Gül’ü önerseydi münafık mı olacaktı Saadetçiler Abdullah Gül’ü tercih ettiği için mümin mi oluyorlar!
Geçenlerde Abdullah Gül twetter hesabından 28 Şubat sürecinden dolayı 600 ismin hala içerde yattığını hatırlatmış peki adama demezler mi sizin cumhurbaşkanlığı döneminizde neden bunu hatırlatmadınız?

Asıl intifadayı göreceksiniz?!

Abdullah Gül’ün eşi bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi için asıl intifadayı şimdi göreceksiniz dedi.İyi de kardeşim Hayrunnisa Gül’ün kaprislerinin oyuncağımı Saadet Partisi.Ayıp değil mi bu kadar bu toplumu kendi tartışmalarınız için mi malzeme olarak kullanıyorsunuz?

Eyy Saadetçiler bırakın bu kafayı Allah aşkına!

Temel Karamollaoğlu AK Parti’nin oylarını alacakmış!

Ciddi misiniz?

Kim inanacak bu yalana?

16 yıldır AK Parti’nin oylarına talip değilsiniz şimdi mi talip oldunuz?

Konjonktür gereği.

Saadet Partisi sıfırı tüketmiş bir siyasi parti olarak tarihe geçti ve öylede kalaca gibi görünüyor.
Çünkü onların beğenmedikleri Dr.Fatih Erbakan tam arkasından geliyor..
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam