Sağlık Bakanı ayrılıyor! « Bursa'da Meydan

5 Temmuz 2022 - 19:45

Sağlık Bakanı ayrılıyor!

Sağlık Bakanı ayrılıyor!
Son Güncelleme :

22 Nisan 2020 - 10:53

50 views
reklam

Evet… Başlığa bakılınca, Türkiye’nin şu anda bütün yükünü çeken bir problemde Sağlık  Bakanı Prof.Dr .Fahrettin Koca’nın ayrılması düşünülebilir mi?
Eşyanın tabiatına aykırı olur benzetmesi yapsak doğru olur.
Özellikle bu dönem böyle bir şeyin imkansız ötesi olması kesin bir sonuçtur.
23 Nisan tarihinden bahsediyorum aslında.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı.
23 Nisan 1920,Türk milletinin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisinin Birinci kez açılması ve Türk halkının egemenliğini ilan ettiği önemli bir tarihtir.
 Ve, 23 Nisan 1924’te ’23 Nisan’ gününün bayram olarak kutlanmasına karar verilmiştir.
Her önemli bir gün, renkli görüntülere sahne oluyor. İşte bugün ise, Sağlık Bakanı Prof.Dr.Fahrettin Koca muhtemelen bir öğrenci çocuğumuza koltuğu bir kaç saatliğine emanet edecek. Bakan bey’in ayrılıyor diye yazıya başlık koyduğumuz meselenin özeti de bu idi.
Bakalım o gün, koronavirüs salgınının bütün dünyayı sardığı bu dönem, o makama oturacak öğrenci kardeşimiz neler söyleyecek ben de çok merak ediyorum?
Belki de, şunları söyleyecek; ‘ Bugün itibari ile sayın bakanımız Fahrettin Koca’nın önemli çalışmaları ile birlikte artık salgının önemli bir gücü kırıldı ve sokaklara dağılabilir,sarılabilirsiniz…özgürce dolaşabilirsiniz’
Kim bilir?
Belli mi olur.
Belki bu kadar açık bir mesaj olmayacak ama, geleceğimiz olan çocuklarımızın vereceği mesaj o gün tüm dünyada yankı bulacak.
Bunu sizlere garanti vererek yarını merakla bekleyeceğim…
Kalın sağlıcakla…
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam