Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

Şehir Hastanesi yolu « Bursa'da Meydan

26 Eylül 2022 - 10:02

Şehir Hastanesi yolu

Şehir Hastanesi yolu
Son Güncelleme :

19 Haziran 2019 - 10:38

49 views

Bursa’nın sağlık alanındaki en büyük yatırım ve hizmet ağı olan şehir hastanesi 745.500 metrekare alan üzerine kurulmuş Bursa ve çevre illere hizmet verecek şekilde planlanmıştı.
1.355 yatak kapasiteli hastanenin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon. Adli Psikiyatri vb birçok branşta hizmet verecek hastane tabiri caiz ise   hastane içinde hastane  olacak.
Fakat şöyle bir durum var ki, çok ciddi tepkiler var hastane ulaşımı konusunda ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş bu problemde hiçbir suçu yokken kucağında buldu sorun yumağını.
Geçenlerde İMO Bursa şube başkanı Mehmet bey’inde açıklaması olmuştu bu konu ile alakalı olarak.
Hastane projesinde özellikle yer konusunda  kimler hangi düşünce ile karar verdiyseler çevremizden aldığımız ciddi tepkilere göre bu mesele AK Parti’nin başını ağrıtacak gibi görünüyor.
 
Kısacası Alinur Aktaş, bu meseleyi çözmeye çalışıyor şöyle ki, Bursaray’ı Şehir Hastanesi’ne uzatacak 5,5 km’lik hattın yapımına karar verildi böylelikle  4 istasyonun olacağını bizzat kendisi anlatmıştı.
Ulaşım ağı olarak,Geçit, Balat, Yüksek Hızlı Tren ve  Şehir Hastanesi…
Yaklaşık 600 milyon liraya mal olacak hattın temelinin, kısa zamanda atılacağı söylendi.
Bu çözüm, ciddi bir rahatlık sağlasada Aktaş’a yapılan tepkilerin yersiz olduğunu düşünüyorum.
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam