Siyasetçi sorumluluk sahibidir! « Bursa'da Meydan

5 Temmuz 2022 - 19:48

Siyasetçi sorumluluk sahibidir!

Siyasetçi sorumluluk sahibidir!
Son Güncelleme :

14 Şubat 2018 - 0:02

52 views
reklam

Türkiye’de 16 yıldan beri iktidar olmuş,milyonlarca üyesi bulunan,binlerce kişinin adeta yönetimlerde yer almak için ciddi mücadele ettiği,fakat bunlardan sadece belirli bir sayıda insanın yönetime alındığı iktidar partisinden bahsediyoruz..
Eleştirenleri de var tabi ki fakat çoğunluğun seçtiği bir siyasi parti’nin Cumhurbaşkanı, gecesini gündüzüne katmış,mücadele ederken,teşkilatlar görev almış bazı sorumsuz siyasetçileri de ne yazık ki beraberinde götürüyor.
Partide görev yapmış,eski il gençlik kolları başkanı unvanına sahip bir siyasetçiden bahsediyorum.Gençlik adına tek bir tane proje ortaya koyamayan,siyasetçiden değil,aslında siyasetçi adayından söz ediyoruz.
Bu siyasetçi adayı o koltukta yıllarca boş boş oturup durdu,sonra da her ne hikmetse il yönetim kurulu üyeliğine alındı.
Gazeteci Yüksel Baysal ağabeyimin de ifade ettiği gibi bu tip siyasetçilere ağır eleştiri yapıldıkça,hedeflerine doğru ilerliyorlar yani makam atlıyorlar..
Demek ki kimseye laf etmeyeceğiz,sus pus olup “yaptıklarını kabullendik” deyip oturacağız.
Yok öyle kardeşim!
Afrin harekatında 11 şehit verdiğimiz gün sen kalk çık Uludağ’a ve kayak yap, sonra da gülerek poz ver,üstüne facebookta paylaş,paylaşımını kınayalım ama siz hala o paylaşımı oradan kaldırmayınız.
 Pes vallahi!
Daha bitmedi..
Üstüne bir de bizi engelle,hatta benim sayfamdaki kınamayı beğenenleri de engelle…
Bu nasıl kibir!
Hata yaptığını ifade etsen neyin eksilir di?
Sizden bu tip davranışlar beklemiyoruz da; hani olur ya!
Daha önce sizinle ilgili çık şeyler yazıldı çizildi cevap bile veremedin.Suçluluk psikolojisiyle kaçmakla bir yere varılmaz..
Sadece,bil istedik…
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam