Son kulisler « Bursa'da Meydan

1 Aralık 2021 - 00:07

Son kulisler

Son kulisler
Son Güncelleme :

19 Temmuz 2019 - 11:07

19 views
reklam

Bursa’da önemli gelişmelerin yanında durağan şeylerde oluyor.Devlette duran işler bildiğimiz veya bilmediğimiz birçok şeye sebep oluyor Bursa il emniyet müdürü Osman Ak gitti ve tam üç ay oldu atama yapılamadı yine Bursa da iki isim adalet bakan yardımcısı oldu eski vekil Zekeriya Birkan ve Cumhuriyet baş savcısı Uğurhan Kuş oldu.
İzmir de 3 veya 4 ay da cumhuriyet başsavcısı atanamadı Bursa için ise Konya Cumhuriyet başsavcısı Ramazan Solmaz ismi düşünülse de ne olacağını kestiremiyoruz.
Yıldırım eski belediye başkan yardımcısı Mücahit Alkan’a o dönem haksızlık edilmişti Bursa da hizmet etmesini beklerdik fakat Ankara’ya hizmet ediyor bu da bizim milliyetçilik tarafımız neyse ki ikisi de bu ülkenin önemli iki kenti.Alkan,  eüaş genel müdür muavini olarak görev yapıyordu iyi hizmetler yaptıktan sonra Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş’ye genel müdür oldu bu da Bursa için gurur verici bir durum.
Yine kulislerde Ali Babacan için Bursa’da kiminle birlikte hareket edeceği konuşulsa da isimleri teyit edince paylaşacağım.
Davutoğlu’nun eski il başkanı Cemalettin Torun ile hareket edeceği kesin gibi.
Şimdilik durum bu.
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam