marmaris escort

Sonuç « Bursa'da Meydan

25 Mayıs 2022 - 10:01

Sonuç

Sonuç
Son Güncelleme :

11 Nisan 2017 - 10:36

38 views
reklam

Seçim tarihinde son düzlüğe girmiş durumdayız. Seçmenlerin çoğunun tercih rengi hemen hemen kesinleşmiş durumdadır. Bu arada kararsız olanlar yok mu, elbette vardır. Belki de oy kullanacağı güne hatta saate kadar kararsız olanlar mutlaka vardır. Devamlı gel-git ler yaşamış olup bir türlü tercih yapamamıştır. Kendi kendine sorular sorduğunda aldığı cevap ile dışarıdan duyduğu algılar arasında bir türlü kararını hala verememiştir.

“Evet” çıkarsa lokantaların bile kapatabileceğini savunanları duyduk. Algı oluşturmanın bu kadar kolay olduğunu, salla gitsin e bağlayanları gördük.

Yatıp kalkıp “tek adam” demekten başka ikinci bir laf söylemeyen koca koca adamların menfi algı oluşturma çabalarını gördük.

“Rejim elden gidiyor” falan filan diyerek tedirginlik algısını oluşturanları gördük.

Daha bunlar gibi pek çok çirkin propagandaları duya duya sandık başına gidiyoruz. Sandıktan çıkacak her sonuç kabuldür. Beklenti ve kanaat o ki sonuç hayırlısıyla EVET çıkacaktır. Ülke olarak içeriden ve dışarıdan gözle görülür, aşikâr, gizli saklı değil açık olarak saldırıya maruz kaldığımız bu günlerde güçlü yarınlar için ibre EVET’ten yanadır. Bunun yanında şer odakların perişan olunması için manevi bir mücadele olan duaları da bırakmamak gerekmektedir.

Ülkemiz ve milletimiz için çıkacak sonuç selametimiz olsun.

Hainler amaçlarına ulaşamasın.

Huzurumuzu kaçırmak isteyenler muvaffak olamasın.

Birliğimiz ve kardeşliğimiz daim olsun.

Bugünümüz güçlü, yarınlarımız ise bu günlerimizden daha da güçlü olsun.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam