Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim Giyim Büyük beden Tesettür Etek Trenckot tarz eşofman takımları bayan Mont Gömlek Pantolon T-shirt Sweatshirt Kırmızı elbiseler Ceket Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası

Teşkilat değişimi « Bursa'da Meydan

27 Eylül 2022 - 10:29

Teşkilat değişimi

Teşkilat değişimi
Son Güncelleme :

20 Mayıs 2017 - 10:20

49 views

Değişim, ilk bakışta başarısızlık olarak akıllara gelse de oysaki biz bu değişimi bayrak yarışı olarak düşünmemiz gerektiğini söyleyenlerle mutlaka karşılaşmışsınızdır.
Siz isterseniz adına bayrak yarışı, kan değişimi, yüz değişimi, yıpranma, işlerinin yoğunluğundan dolayı vs. ne derseniz deyin 21 Mayıs itibariyle Ak parti de teşkilatlarda bir değişim beklenmektedir.
Ya da beklenti o yöndedir.
Nisan ayındaki referandum sonuçları bizlere bu kadro ve teşkilat yapısıyla 2019 yılındaki seçim için Ak parti umut vermediğini gösterdi. Her yönetici kendisini ve ekibini başarılı görmesi gayet normaldir. Sorun ise başarı kime göre, neye göre, ölçünün başladığı yer nereden o önemlidir.
Yeni bir heyecan, yeni bir hareket, yeni bir motivasyon, yeni bir kucaklama, yeniden gelecek için kolları sıvama, siyasi partiler için gerek iç yapısıyla ve gerekse kimlerle daha hızlı koşarız noktasında son derece önemlidir.
Bursa İl Başkanı hakkında aylarca ha gitti ha gidecek diye diye bu günlere kadar gelmiş bulunmaktayız.
Artık konuşulan ise “Cemalettin Başkanın işi 21 Mayıs tan sonraya kaldı” olmaktadır. Ortak düşünce Bursa İl başkanının değişeceği noktasındadır.
Ya değişmez ise?
Bekleyip göreceğiz.
Peki değişecek varsayarsak gelecek yeni Başkanla ne değişecek?
Neyin değişmesini bekliyorsunuz?
Kısa zamanda gözle görülür bir değişiklik olacak mı? Gibi soruların cevabını bulmaya çalışacağız. Az zamanda çok işleri başarmak için iyi bir kadro kurmakla olacaktır. Çoğu partililer açık olarak dile getirmeye çekinse bile kapalı kapılar arkasında değişim istediklerini söylüyorlar.
Kolay gelsin Genel Merkez.
 
 
 

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam