Vali yılın babası seçildi! « Bursa'da Meydan

5 Temmuz 2022 - 19:24

Vali yılın babası seçildi!

Vali yılın babası seçildi!
Son Güncelleme :

06 Şubat 2018 - 21:25

57 views
reklam

Bursa’da eğitimin ikinci yarı yılı pazartesi itibariyle başlamış oldu.Milli Eğitim müdürlüğü eğitime bu sene çok yoğun bir tempo ile başlamıştı bunu kısaca hatırlatmış olalım.

şöyle ki, bu sezon bazı okulların yıkım kararı alınmasıyla birlikte taşınma süreci haliyle de öğrenci ve aileleriyle birlikte öğretmenleride ister istemez yeni bir okul ve yeni bir motivasyona zorlamak zorunda bıraktı.

Derken..

Bursa’ya geçen haftalarda yeni bir Milli Eğitim müdürü atandı,Bursa kamuoyu’nun yakından tanıdığı bir isim: Sedat Dülger.

Sedat Dülger daha önce Yıldırım ilçe Milli eğitim müdürü olarak görev yaptıktan sonra görevini başarılı bir eğitimciye yani Suat Topal’a devrederek Kütahya’ya il Milli Eğitim müdürü olarak atanmıştı.

Bursa’da İl Milli Eğitim müdürü olmak hayali hem kadere yazıldı hem de kendi ajandasına ve o hayal gerçekleşti.

Hayırlısı olsun diyelim şimdilik.

Pazartesi günü yani okullarin ikinci yarıyil mesaisinin  ilk günü Bursa’da özel bir kolej öğrencileri sezon başında bir organizasyon dahilinde Bursa valisi İzzettin Küçük’ü toplumsal iletişimi ve eğitim camiası ile olan güzel diyaloğundan dolayı yılın babası seçti.

Benim de açıkçası konu ilgimi çekti.Düşünsenize yılın babası Bursa valisi İzzettin Küçük demek çok özel ve insana dokundurucu naif bir insan için düşünülmüştü..

Nilüfer Okyanus Kolej halkla ikişkiler yöneticisi  Hatice Şentürk pazartesi günü bir grup öğrenciyle birlikte vali beyi ziyaret ederek hem plaketini verip hemde vali beyin sıcak ve samimi sohbetinden feyiz almış oldular..

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam